بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

یحیی اگر قهرمانی می خواهد باید دست از این روش بردارد/ ۲بازیکن پرسپولیس باید بیشتر به میدان بروند

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱ | ۹:۱۳

در خصوص باخت پرسپولیس مقابل تراکتور اظهار داشت: پرسپولیس در این بازی خوب بازی نکرد و شاید یکی از دلایل آن این بود که این تیم با یک مهاجم بازی کرد و این در حالی است که یحیی گل‌محمدی می‌توانست تیمش را با مهاجمان بیشتری وارد زمین کند. پرسپولیس اگر قهرمانی می‌خواهد باید هجومی‌تر بازی کند چرا که در این تیم بازیکنانی حضور دارند که توانایی بازی در چند پست هم دارند. همین وحید امیری که چند دقیقه بازی کرد نشان داد که می‌تواند مؤثر باشد و در کانال‌های کناری اثرگذاری خوبی داشت.

وی ادامه داد: با به زمین آمدن مهدی عبدی پرسپولیس روند بهتری گرفت و حتی یک پنالتی به دست آورد. پرسپولیس مقابل تراکتور در برخی از دقایق خوب بود اما آن صلابتی که باید داشته باشد را نداشت. پرسپولیس همچنان گزینه اول قهرمانی است به شرط آنکه هجومی‌تر بازی کند چرا که بارها دیده‌ایم هر زمان این تیم هجومی بازی کرده موقعیت‌های زیادی به دست آورده است. در بازی با تراکتور شاگردان گل‌محمدی آن طراوتی که باید داشته باشند را نداشتند و تیم تبریزی با استفاده از عمق دفاع موفق شد بازی کند. به اعتقاد من پرسپولیس باید پرسینگ را از یک سوم دفاعی حریف انجام دهد چرا که در این شرایط احتمال موفقیت بیشتر می‌شود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص دیدار این هفته سرخ‌پوشان مقابل سپاهان گفت:‌ سپاهان همیشه در فوتبال ایران یک تیم با اصالت و ریشه‌دار بوده و امسال هم در همه پست‌ها بازیکنان خیلی خوبی دارد. نقطه قوت این تیم خط هافبک و خط حمله آن است اما اشکالاتی هم دارند که به آنها برمی‌گردد. بازیکنان سرعتی پرسپولیس می‌توانند به خوبی از این ضعف سپاهان استفاده کنند چرا که خط دفاعی آنها ناهماهنگی‌هایی دارد. شاگردان گل‌محمدی می‌توانند از این ضعف سپاهان استفاده کنند و همانطور که این تیم تا اینجای لیگ گل خورده پس پرسپولیس هم می‌تواند به آن گل بزند. سپاهان از بهترین تیم‌های لیگ است و مطمئنا می‌شود این تیم را در خانه‌اش شکست داد.

کلهر در خصوص نقش مورایس سرمربی سپاهان در این تیم ادامه داد: او یک مربی اثرگذار است که تا اینجا تأثیر خود را در سپاهان نشان داده و به خوبی از نقطه‌های مختلف در تیمش استفاده می‌کند. البته مورایس هنوز شناخت کافی از فوتبال ما ندارد و این مسأله می‌تواند به ضرر او تمام شود. به نظر من مورایس یک مربی با سطح بالاست و امیدوارم از اینگونه مربیان به فوتبال ما زیاد بیایند تا کیفیت و دانش فنی لیگ ما را بالا ببرند.

وی خاطرنشان کرد: درایت یحیی گل‌محمدی همیشه به کمک پرسپولیس آمده و بازیکنان تجربه لازم برای موفقیت را دارند اما آنها باید در شرایط سخت آرامش خود را حفظ کنند و به حاشیه نروند. به نظر من پرسپولیس در زمان خوبی شکست خورد و می‌شود نقاط ضعف را برطرف کرد. به هر حال بازیکنان جدیدی به پرسپولیس آمدند و آنها برای هماهنگی نیاز به زمان دارند اما به اعتقاد من اگر پرسپولیس مقابل سپاهان هجومی بازی کند و از حواشی دور باشد همین بازی با سپاهان می‌تواند یک سکوی پرتاب برای پرسپولیس باشد.

دسته بندی ها : خبرورزشی
برچسب ها : , ,


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *