بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

برق رفت؛ مدیر استقلالی به صورت خودجوش برکنار شد/ نباید این اتفاق رخ می‌داد؛ از صداوسیما معذرت می‌خواهیم!

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ | ۱۰:۱۳

مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی صبح دوشنبه دو مدیر شناخته‌شده ورزش را از مدیریت دو مجموعه ورزشی بزرگ تهران برکنار کرد تا شایعات زیادی در این‌خصوص به وجود بیاید.

عاصم یوسفی ابتدا مدیرعامل ورزشگاه آزادی را منصوب کرد. براساس حکم او علیرضا یوسفی به‌عنوان سرپرست ورزشگاه آزادی منصوب شده است. این در حالی بود که پیش از یوسفی، احمد مددی، مدیرعامل سابق باشگاه استقلال عهده‌دار سمت مدیرعاملی مجموعه ورزشی آزادی بود.

به نظر می‌رسد اتفاق پیش آمده در ورزشگاه آزادی به اتفاقات روز گذشته ورزشگاه آزادی قبل از بازی پرسپولیس و تراکتور ربط داشته باشد. قبل از این مسابقه برق ورزشگاه آزادی قطع شد و به همین خاطر با روشن‌نشدن پروژکتورها بازی با حدود نیم ساعت تاخیر شروع شد. از این‌رو عاصم یوسفی حکم به برکناری مددی از مدیریت مجموعه ورزشی آزادی داده است.

تغییر دیگر اما در دیگر مجموعه ورزشی بزرگ تهران یعنی انقلاب رخ داد؛ جایی که دیگر مدیرعامل سابق استقلال امیرحسین فتحی از سمتش برکنار شده است.

امیرحسین فتحی بهمن‌ماه سال ۹۸ با حکم حسن کریمی، مدیرعامل وقت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی به‌عنوان مدیر مجموعه ورزشی انقلاب منصوب شد. عاصم یوسفی اما او را هم از این مجموعه کنار گذاشته است.

امیرحسین فتحی و احمد مددی هر دو از مدیران پیشین باشگاه استقلال به حساب می‌آیند که مدتی کوتاه پس از کنار رفتن از این باشگاه متصدی مجموعه‌های انقلاب و آزادی شدند و همین مسأله انتقاداتی را نسبت به حکم صادرشده برای آنها وارد کرد.

یوسفی: دیگر چنین اتفاقی در ورزشگاه آزادی نمی‌افتد

علیرضا عاصم‌یوسفی، مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی درباره ارتباط برکناری احمد مددی با قطعی برق ورزشگاه هنگام بازی پرسپولیس و تراکتور گفت:‌ «این اتفاق نباید می‌افتاد، از هواداران فوتبال بابت این موضوع و مشکل ایجادشده عذرخواهی می‌کنم. همچنین باید از صداوسیما هم بابت تاخیر در آغاز بازی عذرخواهی داشته باشم به‌خصوص که کنداکتور برنامه‌های سازمان به‌خاطر همین وقفه از نظم خارج شد.»

او ادامه داد: «اجازه تکرار چنین اتفاقاتی را نمی‌دهیم. در فضای فعلی نباید هم‌تراز با دیگران شد تا اتفاقات روز گذشته رقم نخورد. در مورد تاخیر ایجادشده در آغاز بازی هم یکسری مشکلات مدیریتی باعث آن شد. طبق پروتکل‌های همیشگی، قبل از آغاز بازی در مورد یکسری تجهیزات و مسائل باید ارزیابی لازم انجام شود از جمله تست فیوز، ظاهرا این تست قبل از بازی دیروز انجام نشده بود و مشکل آن به بازی کشیده و باعث ایجاد تاخیر شد.»

عاصم‌یوسفی افزود: «کاری که در ۲۰ دقیقه انجام می‌شود، باید قبل از بازی باشد تا در شروع بازی مشکل ایجاد نکند. از مددی و تلاش‌هایی که برای مجموعه ورزشی آزادی داشته تشکر می‌کنم، اما در این فضا اگر مشکلی ایجاد شود، با آن برخورد خواهد شد و کوتاه نمی‌آییم.»

دسته بندی ها : خبرورزشی
برچسب ها : , ,


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *