بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

خدایی: داور 8 دقیقه وقت تلف شده گرفت باز هم ناراضی هستند/ کم دقت نبودیم برنده می‌شدیم

منبع : خبرگزاری ایلنا
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ | ۱۰:۰۲

بازیکن تیم فوتبال مس کرمان می‌گوید اعضای تیمش اتلاف وقتی انجام ندادند و ضمن اینکه داور 8 دقیقه وقت تلف شده منظور کرده، فولاد موقعیتی نداشت که برنده شود.

میلاد خدایی در گفتگو با ایلنا، پیرامون تساوی بدون گل مس کرمان و فولاد خوزستان در هفته هفتم لیگ برتر، اظهار داشت: با چند بازیکن محروم و مصدوم به این مسابقه رفتیم. اما چون ما یک تیم هستیم، بازیکنان جایگزین به خوبی جای غایبان را پُر کردند. برای اعضای تیم مس مهم موفقیت تیم است و همه برای بهترین نتیجه همدل بودیم. خدا را شکر با دست پُر از زمین مسابقه خارج شدیم. اگر روی موقعیت‌هایی که داشتیم دقت می‌کردیم، قطعاً می‌توانستیم برنده بازی باشیم. 

وی افزود‌: توجه داشته باشید که فلسفه دو تیم متفاوت است. آنها با توجه به جذب بازیکنانی که داشتند به دنبال قهرمانی لیگ برتر و کسب نتایج خوب در لیگ قهرمانان آسیا هستند. اما تیم ما تازه به لیگ برتر آمده و به دنبال جایگاه تک رقمی است. بنابراین در چنین شرایطی کسب نتیجه مساوی برای ما، بد محسوب نمی‌شود.

بازیکن تیم فوتبال مس کرمان گفت: ما اتلاف وقتی نداشتیم. دروازه‌بان ما 2 مرتبه به علت مصدومیت(یکبار در نیمه اول و یک مرتبه در نیمه دوم) روی زمین قرار گرفت. نیمکت آنها از دقیقه 10 بازی در خصوص اتلاف وقت صحبت می‌کرد. در حالی که داور هشت دقیقه وقت تلف شده گرفت. اگر مشابه چنین اتفاقی در کرمان می‌افتاد و شرایط برعکس بود آیا فولاد بازی هجومی ارائه می‌داد؟ قانون فوتبال این است وقتی تیمی نتیجه مدنظرش را کسب می‌کند بر اساس فلسفه خودش از آن محافظت می‌کند. حالا که داور هم به اندازه کافی وقت تلف شده گرفت و آنها هم موقعیت آنچنانی نداشتند. 

خدایی درباره تقابل تیمش با هوادار در هفته هشتم لیگ برتر، اظهار داشت: ما و تیم هوادار مثل هم هستیم و شرایط مشابه‌ای داریم. شاید آنها یک سال بیشتر از ما در لیگ برتر حضور دارند. بیشتر بازیکنان آنها هم لیگ یکی هستند. قطعاً در لیگ برتر بازی آسانی وجود ندارد و رقیب‌های ما برای کسب رتبه تک رقمی همین تیم‌ها هستند باید برنده شویم. ما به قصد کسب پیروزی وارد زمین مسابقه می‌شویم. هفته به هفته پیش می‌رویم و تمرکزمان از این به بعد روی بازی با هوادار است. انتهای پیام/

دسته بندی ها : خبرگزاری ایلنا
برچسب ها : ,


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *