بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

مربی گل گهر: ساپینتو از ابتدای بازی فحاشی می کرد / فوتبال ایران اسیر کاپیتولاسیون پرتغالی شده است

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ | ۱۵:۵۴

مربی گل گهر در خصوص حواشی بازی با استقلال صحبت هایی را انجام  داده است.

به گزارش طرفداری ، استقلال در شرایطی برابر گل‌گهر به برتری دست یافت که بعد از اعلام پنالتی ثانیه پایانی مقابل این حریف و حواشی شکل گرفته که منجر به اخراج ساپینتو شد، اکنون بحث بزرگی بین طرفین شکل گرفته که با واکنش مازیار ربیعی‌فر مربی سیرجانی‌ها همراه شده است.

ربیعی‌فر در ابتدای صحبت‌هایش در واکنش به اتفاقات اخیر و همچنین صحبت‌هایی که خسرو حیدری داشته، گفت:

به عنوان نکته اول باید به عنوان یک مربی باسابقه و کسی که فوتبال اروپا را تجربه کرده به آقای خسرو حیدری یک پندی بدهم و آن این است که با شیرین زبانی کسی رشد نمی‌کند و با علم و دانش و صداقت یک مربی رشد می‌کند.

مربی گل گهر در ادامه صحبت‌هایش درباره صحنه منجر به پنالتی گفت:

ما این‌قدر شهامت داشتیم که بگوییم پنالتی درست بود و در کنفرانس هم مربی ما گفت ولی آیا اینقدر صداقت دارند که بگویند در این چند فصل چه جنایت‌هایی در بازی هایی استقلال و گل گهر نسبت به تیم ما شده که تمام کارشناسان و مردم به آن اذعان دارند

ربیعی‌فر بار دیگر با اشاره به رفتار خسرو حیدری مربی استقلال گفت:

خسرو حیدری، هم صدا و هم فیلم شما وجود دارد که بازیکن ما مصدوم شده و بازیکن شما قصد داشت توپ را بیرون بزند و شما نگذاشتید و این چیزها در فوتبال معنا ندارد و هیچ توصیفی برای آن نمی‌توانیم بیاوریم.

وی درباره رفتار سرمربی حریف نیز گفت:

ریکاردو ساپینتو از ابتدای بازی در حال توهین بود و حتی ناظر به سمت نیمکت ما آمد و گفت شما که در کادرفنی‌تان مربی پرتغالی داشتید معنای این حرف‌های سرمربی استقلال چیست که ما معنای رکیک آن را نگفتیم. اگر آن روز که به کارکنان شریف هلال احمر در انزلی توهین و اهانت شد جلوی این فحاشی و رفتار گرفته می شد شاهد این ماجراها نبودیم.

ربیعی‌فر در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به رفتاری که پیش از این نیز از سرمربی آبی‌ها رقم خورده بود گفت:

اگر آن روز که به کارکنان شریف هلال احمر در انزلی توهین و اهانت شد جلوی این فحاشی و رفتار گرفته می‌شد شاهد این ماجراها نبودیم. فکر می کنم فوتبال ایران اسیر و دچار یک کاپیتولاسیون پرتغالی شده و این افراد یک مصونیت شدید دارند وگرنه نمی شود این همه توهین و رفتار زشت را توجیه کرد و از آن گذشت.

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *