بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

بازدید مسئولان 4 هیأت کشتی از کمپ تیم‌های ملی / دبیر: هر رئیس هیأت باید مانند یک رئیس فدراسیون عمل کند

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ | ۱۵:۴۸

روسا و اعضای 4 هیأت کشتی البرز، قم، سمنان و قزوین امروز مهمان فدراسیون کشتی بودند و از کمپ تیم های ملی بازدید کردند.

به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، امیرحسین رهنما رئیس هیأت کشتی استان سمنان، محمدهادی علیایی رئیس هیأت کشتی استان قم، حسین یکتایی سرپرست هیأت کشتی استان قزوین و مهدی یوسفی فر سرپرست هیأت کشتی استان البرز 4 مسئول هیأت به همراه سایر اعضای هیأت های کشتی و روسای هیأت های کشتی شهرستان های تابعه امروز مهمان فدراسیون کشتی بودند.

اعضای هیأت های کشتی این چهار استان به همراه محمد موسایی رئیس امور استان های فدراسیون، با حضور در کمپ شهید حاج قاسم سلیمانی از امکانات این کمپ بازدید به عمل آوردند و از نزدیک در جریان چگونگی روند آماده سازی تیم های ملی کشتی قرار گرفتند.

در بخشی از این بازدید علیرضا دبیر در جمع مهمانان حاضر حضور یافت و گفت:

اگر قرار باشد کشتی به عنوان ورزش ملی کشور به جایگاه اصلی خود و حتی بالاتر از آن برسد و شاهد پیشرفت بیشتر کشتی در سال های آینده باشیم قطعا این ارتقا و رشد رابطه مستقیمی با عملکرد هیأت های کشتی در استان ها و شهرستان ها دارد.

دبیر تصریح کرد:

فدراسیون کشتی را به عنوان یک نمونه برای کار کردن خود قرار دهید و هرچه می توانید امکانات لازم را برای پرورش استعدادها فراهم کنید.

رئیس فدراسیون کشتی اظهار داشت:

رئیس هیأت کشتی استان و شهرستان باید آورده داشته باشد و خودش بتواند کشتی استان و شهر خود را متحول کند و نگاهش اینطور نباشد که باید از جایی کمکی برسد، چراکه اگر قرار باشد اینطور کار کند، پیشرفتی حاصل نخواهد شد.

دبیر گفت:

انتظارم از رئیس هیأت کشتی استان ها و شهرستان ها این است که خودشان را یک رئیس فدراسیون بدانند که باید تمام تلاششان را برای پیشرفت کشتی در منطقه خود انجام دهند و همانطور که فدراسیون به دنبال فراهم کردن بهترین امکانات برای تیم های ملی است، آنها نیز به دنبال فراهم کردن امکانات برای کشتی گیران خود باشند.

حمید یاری رئیس سازمان لیگ در این دیدار حضور داشت.

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *