بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

قرار عجیب داوران پرتغالی علیه مهدی طارمی!

منبع : خبرانلاین
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ | ۱۴:۲۸

منتقدین پورتو و مهدی طارمی می گویند مهاجم تیم ملی فوتبال ایران هم چنان در چنین صحنه هایی داوران را فریب می دهد. البته این موضوعی نیست که به تازگی مطرح شده باشد و همیشه این انتقاد از مهدی طارمی شده است که در محوطه جریمه حریف بی جهت خود را به زمین می اندازد. البته همه این صحنه ها از سوی داوران برای پورتو پنالتی گرفته نمی شود و در برخی از صحنه ها داوران به صراحت به مهدی طارمی می گویند تمارض کرده ای! نکته ای که بارها و بارها از سوی خبرنگاران و حتی اعضای برخی از تیم ها به مهدی طارمی نسبت داده می شود و حاشیه هایی را هم برای این بازیکن و مهدی طارمی به وجود آورده است.

گفته می شود در مباحثی که بین داوران در فوتبال پرتغال به خصوص در کمیته داوران مطرح شده است قرار شد از این پس در مورد صحنه هایی که در محوطه جریمه با تردید مواجه است نظر کمک داور ویدیویی هم پرسیده شود.

لیگ برتر پرتغال مجهز به VAR است و داوران در چنین صحنه هایی براحتی می توانند نظر کمک داور ویدیویی را جویا شده و بعد تصمیم نهایی را اتخاذ کنند. این موضوع از سوی چند تیم هم به کمیته داوران و داوران پرتغالی پیشنهاد شده است. حساسیت ها در مورد تمارض مهدی طارمی در پورتو به بالاترین حد خود رسیده است و این قرار داوران پرتغالی علیه مهاجم تیم ملی فوتبال ایران طبیعی است و به نظر می رسد هر برخوردی با مهدی طارمی در محوطه جریمه خطا و پنالتی نیست.

این را هم نمی توان منکر شد انتقادات و اعتراضات از سوی تیم ها در لیگ برتر پرتغال نسبت به مهدی طارمی، داوران را به این بازیکن ایرانی حساس کرده است.

258 258

دسته بندی ها : خبرانلاین
برچسب ها : ,


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *