بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

عراق به دنبال اعاده حیثیت با مربی ایرانی و حذف میزبان!

منبع : خبرگزاری مهر
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ | ۸:۱۱

به گزارش خبرنگار مهر، روز پنجم از شانزدهمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا امروز شنبه با دیدارهای گروه A و B پیگیری خواهد شد. در گروه A، جنگ صعود بین سه تیم کویت ِ میزبان، تایلند و عراق داغ خواهد بود.

تیم تایلند از ساعت ۱۷:۳۰ به مصاف عمان می‌رود و احتمالاً برنده از زمین خارج می‌شود. کویت هم با «کاکائو» سرمربی برزیلی خود از ساعت ۲۰:۳۰ به مصاف عراقی می‌رود که با محمد ناظم الشریعه سرمربی ایرانی خود به دنبال شگفتی سازی و حذف میزبان است.

ناظم الشریعه پیش از این و در خرداد گذشته، در مرحله گروهی مسابقات فوتسال غرب آسیا برابر کویت و کاکائو قرار گرفت که بازی دو تیم با نتیجه تساوی ۲ – ۲ تمام شد. عراق برای صعود، نیاز به شکست کویت دارد و باید دید آیا مربی ایرانی که در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸ با تیم ایران قهرمان آسیا شده است، می‌تواند از پس تماشاگران کویت و تفکرات مربی برزیلی بر بیاید یا نه.

عراق به دنبال اعاده حیثیت با مربی ایرانی و حذف میزبان!

در گروه B، ازبکستان با کسب ۶ امتیاز صعودش به مرحله بعد را قطعی کرده است. ازبکستان از ساعت ۱۴:۳۰ به مصاف تیم رده سومی بحرین می‌رود. تاجیکستان هم که با ۳ امتیاز در رده دوم قرار دارد، از ساعت ۱۱:۳۰ به مصاف ترکمنستان می‌رود و برای صعود بعد از ازبکستان، محکوم به شکست حریف خود است.

عراق به دنبال اعاده حیثیت با مربی ایرانی و حذف میزبان!


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *