بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

حمله به فوق‌ستاره به خاطر حمایت از رئیس جمهور

منبع : خبرانلاین
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ | ۷:۵۷

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ نیمار ستاره برزیلی پاری سن ژرمن اخیرا پستی منتشر کرده و پیش از انتخابات آخر هفته ریاست جمهوری، از ژایر بولسونارو، رئیس جمهور فعلی این کشور حمایت کرده است. نیمار همچنین از هوادارانش درخواست کرد که به این سیاستمدار ۶۷ ساله رای دهند تا او دوباره و برای چهار سال دیگر زمام امور را در دست بگیرد. اما به نظر می رسد این تبلغیات نیمار مورد انتقاد برخی از مردم قرار گرفته و به این ستاره برزیلی حمله شده است.

حمله به فوق‌ستاره به خاطر حمایت از رئیس جمهور

نیمار در صفحه توییتر خود در پاسخ به این حملات نوشت: «آنها در مورد دموکراسی و مواردی از این دست صحبت می کنند، اما وقتی کسی نظر دیگری دارد، توسط همان افرادی که از دموکراسی حرف می زنند، مورد حمله قرار می گیرد.»

جالب اینجاست بولسونارو نیز ویدیوی حمایتی نیمار را در حساب توییتر خود منتشر کرده و از این بازیکن برای این کار تشکر کرده است. حمایت نیمار از رئیس جمهور فعلی می تواند بر رای برخی تأثیر بگذارد، زیرا او هواداران زیادی در برزیل دارد. نیمار بیش از هشت میلیون دنبال کننده در تیک تاک و ۵۲ میلیون دنبال کننده در توییتر دارد. پس بی تردید بسیاری از رای دهنگان اینتخابات پیش رو، ویدئوی منتشر شده توسط نیمار را مشاهده کرده اند و این کار او می تواند روی آرای بولسونارو تاثیر مثبتی بگذارد.

بیشتر بخوانید:

  • پرسپولیس برنده دربی و استقلال بازنده شد

  • بیرانوند با لباس شخصی در تمرین پرسپولیس

  • دو استقلالی مشهور از لیست ساپینتو خط خوردند

۲۵۱۲۵۴


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *