بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

محمدنبی: بازی‌های بسیار خوبی انجام دادیم و در کنار همه این‌ها اردوی ما منظم بود

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱ | ۲۱:۴۴

محمدنبی صحبت هایی را عنوان کرد.

به گزارش طرفداری، مهدی محمد نبی درباره اتمام اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان در اتریش، اظهار داشت:

ما اردوی ۱۲ روزه ای را در وین داشتیم و بچه‌ها صبح و بعد از ظهر تمرینات خود را برگزار کردند. جدا از اینکه کارلوس کی‌روش در جلسات فنی آنالیز تیم‌های رقیب را داشت، اردو از نظم خیلی خوبی برخوردار بود. تیم ملی جایی است که باید اخلاق حرفه‌ای، نظم، انضباط، تمرین و انگیزه برای مسابقه در آن حاکم باشد.

وی افزود:

خوشبختانه در این دو بازی هم نتیجه خوبی به دست آوردیم‌. نایب قهرمان آمریکای جنوبی که قهرمان دو دوره جام جهانی است یعنی اروگوئه را به راحتی شکست دادیم. البته دیدار با سنگال، قهرمان آفریقا هم می‌توانست خیلی بهتر باشد اما تمرکز مقداری کمتر شده بود. معهذا بچه‌ها بسیار خوب بازی کرده و نتیجه خوبی هم گرفتند.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال درمورد اینکه آیا تیم ملی باز هم بازی تدارکاتی خوب و قوی قبل از جام جهانی برگزار خواهد کرد، گفت: 

دیدار با روسیه منتفی شد. تیم ما ۲۵ آبان به قطر اعزام می‌شود. می‌خواهیم ۱۲ نوامبرخواهیم یک دیدار دوستانه برگزار کنیم که با توجه به تاریخ میلادی طبق صحبتی که با کی‌روش کرده ایم می‌خواهیم دیدار دوستانه ای را در تهران قبل از اعزام به قطر انجام بدهیم. تیم ۵ روز قبل از مسابقات به قطر اعزام می‌شود.

نبی تصریح کرد:

در تلاش هستیم یک بازی تدارکاتی در تاریخ ۱۹ یا ۲۰ آبان و ۵ روز قبل از اعزام به قطر با تیمی از حاشیه خلیج فارس هماهنگ کنیم. در این مسیر با توجه به چند هفته کمی که باقی مانده کی‌روش طبق تقویم فنی‌اش نقطه نظرات خودش را دارد‌. امیدوارم در این مدت طبق تعاملی که با باشگاه‌ها شده تمرینات خوبی را تا قبل از اعزام به جام جهانی داشته باشیم.

وی درخصوص زمان بازگشت کی‌روش به ایران توضیح داد:

آخر هفته آینده در تهران است.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال درمورد حواشی مربوط به سرپرست این تیم در اردوی اتریش و اینکه حمیرا اسدی در بازی اول به عنوان مدیر تیم معرفی شده بود، گفت: دنبال حاشیه نباشید
 

 

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال درخصوص انتخاب محسن معتمدکیا به عنوان مدیر رسانه ای تیم ملی به صورت موقت، گفت:

من هم شنیده‌ام او به عنوان مدیر رسانه ای انتخاب شده است.

نبی درمورد فعالیت‌های برخی رسانه‌های معاند نظام برای ایجاد حاشیه در اردوی تیم ملی، عنوان کرد:

هیچ حاشیه‌ای در تیم ملی وجود نداشت. تیم ملی شرایط فنی خوبی داشت و نتایج خوبی گرفت. بازی‌های بسیار خوبی انجام دادیم و در کنار همه این‌ها اردوی ما منظم بود و همبستگی خوبی بین بچه‌ها وجود داشت. 

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *