بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

لیزارازو: فرانسه، برزیل و اسپانیا شانس برابری برای قهرمانی جام جهانی دارند

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ | ۲۱:۱۳

قهرمان جهان در سال 1998 فرانسه، برزیل و اسپانیا را سه منتخب بزرگ خود برای فتح جام جهانی می داند.

طرفداری | کمتر از دو ماه دیگر جام جهانی از راه میرسد. بیسنته لیزارازو در مصاحبه ای با L’Equipe، سه تیم دارای شانس فتح جام را برای جام جهانی بعدی فاش کرد و اعتراف کرد که چنین نگرانی شدیدی را در مورد تیم ملی فرانسه از سوی هواداران را درک نمی کند.

بیسنته لیزارازو به اکیپ گفت:

نمی توان یک گزینه را برای فتح جام جهانی انتخاب کرد. من سه تیم را دارای شانس برابری برای قهرمانی می دانم: برزیل، فرانسه و اسپانیا. عملکرد اخیر قانع کننده نبود؟ اما آنها قبل از جام جهانی 2018 هم همین بودند، بنابراین ما می توانیم جام جهانی را کسب کنیم. خیلی روی آن ریز نشوید. البته مصدومان هم هستند. اگر پوگبا نباشد و اگر کانته کاملا آماده نباشد، باید وسط زمین را بازسازی کنیم، البته شوامنی نمایش خیلی خوبی داشته است اما همچنان به کار بیشتری نیاز داریم.

بیسنته لیزارازو در ادامه صحبت هایش گفت:

از سوی دیگر، من سوالات واقعی در مورد سیستم دارم. من به هیچ وجه با آنچه که دیده ام قانع نیستم. در واقع، پیدا کردن مدافعان کناری ایده آل بسیار دشوار است. حداقل برای من اما دیدیه دشان قبلاً نشان داده است که می تواند در مرحله نهایی سیستم را تغییر دهد. سپس، ما یک خط حمله باورنکردنی با بنزما، ام باپه، گریزمان… و روی نیمکت، ژیرو، کومان، شاید دمبله را داریم. امیدوارم که امباپه بتواند ما را از شرایط بسیار پیچیده خارج کند.

بیسنته لیزارازو درباره دلایل خود برای نام بردن از برزیل و اسپانیا به عنوان تیم های مورد علاقه گفت:

برزیل در حال حاضر مثلث دفاعی خوبی با مارکینیوش و تیاگو سیلوا دارد. آن ها آلیسون را در دروازه دارند . دو هافبک بسیار خوب دفاعی، کازمیرو و فابینیو را دارند. از نظر تهاجمی نیز دارای ترکیبی عالی هستند. با وینیسیوس، ریچارلیسون، رودریگو، فیرمینو و نیمار آن ها واقعا ترسناک هستند. نیمار هنوز هم با پیراهن برزیل، کارهای زیادی برای انجام دارد. او غرور دارد، این شانس زندگی اش برای بردن افتخارات است. جام و شاید توپ طلا.

بیسنته لیزارازو در مورد اسپانیا گفت: 

اسپانیا را خیلی دوست دارم. آنها در آخرین یورو شایسته عنوان بهتری بودند. ایتالیا که قبل از رویارویی با آنها در نیمه نهایی خیلی خوب بازی می کرد، از نظر بازی و کنترل توپ اسپانیا از آن ها پیشی گرفته بود. نتیجه بازی به جای 1-1 می توانست 4-2 به سود اسپانیا باشد. ممکن است آنها افراد درخشانی مانند فرانسه یا برزیل نداشته باشند، اما از نظر فنی و از نظر پاس برتر هستند. از این لحاظ بالاتر از اکثر تیم ها هستند.

بیسنته لیزارارو در نهایت اسامی تیم های ضعیف جام جهانی 2022 را فاش کرد و توضیح داد که چرا این تیم ها را پشت سر سه تیم مورد علاقه خود می داند:

در پشت این سه تیم، انگلیس، آلمان، پرتغال و آرژانتین را قرار می دهم. انگلیس برای من کمی مرموز است. آلمان با یواخیم لو به خط پایان رسید و من این تصور را دارم که آنها با فلیک در حال شتاب گیری هستند. مراقب باشید. در مورد پرتغال باید بگویم مدیریت رونالدو می تواند برای مربی پیچیده باشد. رونالدو نباید باری بر دوش تیم شود.

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *