بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

حضور دراگان اسکوچیچ در تلویزیون کرواسی به عنوان کارشناس

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ | ۱۳:۱۹

دراگان اسکوچیچ بعد از اخراج از تیم ملی فوتبال ایران در آستانه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، از گفتگو با رسانه‌های ایران خودداری کرد و به سکوتش ادامه داد. او در این مدت از هر گونه مصاحبه با رسانه ها دوری کرد و در نهایت بدون هیاهو از ایران خارج شد و به کشور خود بازگشت.

به گزارش طرفداری، اسکوچیچ شب گذشته و پیش از شروع بازی کرواسی و اتریش در لیگ ملت‌های اروپا که با برد کرواسی همراه بود، در یک برنامه تلویزیونی حاضر شد و به تحلیل عملکرد تیم ملی کرواسی پرداخت و در این باره نظراتی داد. او در پاسخ به سوالی در مورد عملکرد لورو ماجر گفت:

ماجر آینده فوتبال کرواسی است؛ کسی که به بوبان، پروسینچکو و مودریچ نزدیک است. او یک مزیت استثنایی دارد و آن این است که می‌داند چگونه با توپ در فضاهای میانی بچرخد که امروزه بسیار مهم است. او می‌داند چگونه از عمق حمله کند، بازیکنی بسیار باکیفیت، با پاس بسیار باکیفیت و پای چپ، فکر می‌کنم آینده درخشانی دارد.

اسکوچیچ هرچند درباره کرواسی صحبت کرده است اما در عین تعجب در حال حاضر در رسانه‌های این کشور مطلبی از او در خصوص تیم ملی ایران و فدراسیون فوتبال دیده نمی‌شود. به نظر می‌رسد انتخاب اول اسکوچیچ در این روز ها سکوت است.

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *