بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

شوک به مهدی طارمی پیش از دیدار ایران – اروگوئه/ ماجرا چه بود؟  

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱ مهر ۱۴۰۱ | ۲۳:۵۳

این خبر برای او شوک آور بود و تصور می‌کرد کارلوس کی‌روش در این بازی هم از سردار آزمون و هم از او در ترکیب تیم ملی استفاده خواهد کرد. این اتفاق پیش تر هم رخ داده بود و کارلوس کی‌روش یکی از این دو بازیکن را در نوک خط حمله و دیگری را پست وینگر به میدان می‌فرستاد.

اما این بار سرمربی تیم ملی تصمیم گرفت تیم ملی را با سیستم ۱-۴-۱-۴ وارد میدان کند و این بدین معنی بود که در نوک خط حمله باید یک بازیکن بازی کند و دو هافبک کناری باید در ترکیب تیم ملی بازی کنند نه دو وینگر. اینطور بود که مهدی طارمی نیمکت نشین بود و این خبر برای او شوک آور بود. او با تمیکن از تصمیم کارلوس کی‌روش به این نتیجه رسید که برای بازگشت به ترکیب ثابت تیم ملی در صورتی که راهی میدان شود باید گل بزند و بهتر از سردار آزمون بازی کند که حالا دیگر تبدیل به رقیب مهدی طارمی شده است. این اتفاق هم رخ داد و مهدی طارمی بعد از ورود به میدان دروازه اروگوئه را باز کرد. 

اسکوچیچ از این دو مهاجم به عنوان زوج استفاده می‌کرد اما کارلوس کی‌روش با تغییر شیوه بازی تیم ملی نشان داد در ادامه مسیر از یکی از این‌ها در ترکیب بهره خواهد بود. به واقع مهدی طارمی و سردار آزمون از این پس دیگر در خط حمله تیم ملی زوج نیستند بلکه رقیب هستند.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.