بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

اولتراهای اینتر از ژانگ خواسته‌اند این باشگاه را بفروشد

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱ مهر ۱۴۰۱ | ۱۷:۵۳

اولتراهای کوروا نورد اینتر صبر خود را با رئیس استیون ژانگ از دست داده اند و آشکارا از او خواسته اند تا باشگاه را بفروشد.

طرفداری | اولتراهای نراتزوری صبح امروز عکسی را در حساب رسمی خود در اینستاگرام منتشر کردند و نوشتند: Zhang vattene (ژانگ برو بیرون).

اینتر پس از همه گیری کووید، مشکلات مالی داشته است. از بپه ماروتا خواسته شد تا هزینه‌های خود را کاهش دهد و برخی از بهترین بازیکنان اینتر را بفروشد تا به تعادل مالی برسد. اشرف حکیمی و روملو لوکاکو یک سال پیش با مجموع درآمد ۱۸۳ میلیون یورویی اینتر را ترک کردند. لوکاکو اکنون از چلسی بازگشته است، اما فقط به صورت قرضی تا پایان فصل در این تیم حضور خواهد داشت.

نراتزوری باید یک بازیکن برتر دیگر را در تابستان می فروخت، اما در نهایت آندره پینامونتی را به ساسولو و چزاره کاسادی جوان را با مجموع 40 میلیون یورو به چلسی فرستادند.ژانگ و سونینگ زمانی که در سال 2016 هدایت اریک توهیر را برعهده گرفتند، پروژه های بلندپروازانه ای برای اینتر داشتند. این حال، همه‌گیری کووید به شدت بر امور مالی گروه تأثیر گذاشته و مالکان باشگاه را مجبور کرده تا بودجه نقل و انتقالات خود را در دو سال گذشته حذف کنند.

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.