بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

بازی با اروگوئه و انگیزه های میلاد سرلک

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱ مهر ۱۴۰۱ | ۱۵:۰۴

میلاد سرلک انگیزه های زیادی برای بازی امشب مقابل اروگوئه دارد.

به گزارش طرفداری، میلاد سرلک در شش هفته گذشته یکی از بهترین‌های پرسپولیس بوده و در میانه میدان کاملا مفید و موثر بازی کرده است. او از زمان حضور در پرسپولیس رشد خوب و فوق العاده ای داشت تا به اندازه ای که از دید اسکوچیچ پنهان نماند و در چند بازی ملی حضور پیدا کرد.

در ادامه و با حضور کارلوس کی روش او باز به اردوی تیم ملی دعوت شد و بی تردید امشب کی روش او را در بوته آزمایش قرار خواهد داد. به هرحال این طبیعی است که کی روش در رویارویی سنگین با اروگوئه، به نفراتی که شناخت چندانی روی آن ها ندارد بازی دهد تا با ظرفیت های فنی و روحی – روانی این نفرات به طور کامل آشنا شود.

فراموش نکنیم که سرلک باید با رقبای قدرتمندی چون سعید عزت‌اللهی، امید ابراهیمی و احسان حاج‌صفی رقابت کند و حالا احمد نورالهی نیز با دریافت ویزا به این جمع اضافه شده است. نفراتی که همگی لژیونر هستند و در تورنمنت‌های قبلی زیر نظر کی‌روش کار کرده‌اند.

به هر روی سرلک باید در صورت حضور در میدان چه در رویارویی امشب مقابل اروگوئه و چه در بازی بعدی مقابل سنگال تمام داشته هایش را رو کند و درنهایت باید دید او می تواند نظر کی روش را برای حضور فیکس در میدان جلب کند یا نه.

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.