بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

باقیمانده از مسابقات جهانی کشتی؛ در المپیک پاریس بین 6 تا 8 مدال می گیریم!

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱ مهر ۱۴۰۱ | ۱۰:۳۳

در حالی که چند روز از برگزاری مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی جهان می گذرد باید بگوییم خارج از مسائل فنی، کشتی ایران در این مسابقات نقاط ابهام مهمی را برطرف کرد.

به گزارش طرفداری، ما در این مسابقات متوجه شدیم مردانی مثل محمدحسین محمدیان دیگر به درد تیم ملی نمی خورند و او با تجربه شکست در المپیک و رقابت های جهانی اخیر، فرصتی برای ادامه حضور در آینده ندارد و شاید اگر مجتبی گلیج به مسابقات جهانی می رفت نتایج بهترین می گرفت.

ما در این مسابقات فهمیدیم که مردانی مثل امیرحسین زارع، حسن یزدانی، محمد نخودی، رحمان عموزاد، کامران قاسمپور و یونس امامی شایسته ترین نفرات آزاد و محمدرضا گرایی، مهدی محسن نژاد، هادی ساروی و امین میرزازاده و از جمع نفرات سال قبل که به مسابقات امسال نرفتند، میثم دلخانی و علی اکبر یوسفی شایسته ترین نفرات برای سرمایه گذاری کشتی فرنگی تا المپیک 2024 هستند.

ما به خوبی متوجه شدیم کشتی ما در اوزان المپیکی می تواند در پاریس 2 سال دیگر به خوبی روی ستارگانی چون حسن یزدانی، رحمان عموزاد، امیرحسین زارع، محمدرضا گرایی، هادی ساروی، میرزازاده، علی اکبر یوسفی و… برای دریافت حداقل 6 تا هشت مدال حساب کند.

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.