بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

امامی: زورم به کشتی‌گیر آمریکایی می‌رسید اما اشتباه کردم

منبع : خبرگزاری تسنیم
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ | ۸:۱۱

– اخبار ورزشی –

یونس امامی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص مبارزه فینالش با کایل دِیک آمریکایی و اینکه 4 امتیاز اشتباهی که ابتدا به حریفش دادند و در چلنج اصلاح شد، چقدر در نتیجه پایانی تاثیر داشت، گفت: این 4 امتیاز من را به هم نریخت چون می‌دانستم اشتباه است و اصلاح می‌شود اما مسئله این بود که باعث شد حریفم قشنگ استراحت کند.

وی در مورد داوری این مبارزه، گفت: پوئن اخطار هم درست نبود، من اینطور حس می‌کنم، چون فرار از فن نکردم و دو جا پایش را گرفتم اما اشتباه از من بود که خاکش نکردم.

امامی در خصوص اینکه آیا با توجه به قدرت بدنی آمریکایی‌ها، زورش به کایل دِیک نرسیده، تصریح کرد: نه اشتباه فنی بود. کشتی همین است، یک جا بعضی حریفان زورشان از تو کمتر و بعضی بیشتر است. سهل‌انگاری بود، پایش را در اختیار داشتم اما از دستم درآمد.

دارنده 2 مدال برنز جهان در مورد اینکه روی سکو اشک می‌ریخت، گفت: می‌توانستم طلا بگیرم و این خیلی ناراحتم کرد. در بلگراد بیشتر از نورسلطان که برنز گرفتم، ناراحت بودم و باید جبرانش کنم.

امامی تصریح کرد: دیک حریف خوب، عنوان‌دار و باتجربه‌ای است و حضور یک حریف خوب باعث پیشرفتم می‌شود که این نتیجه را جبران کنم.

وی در پاسخ به این سوال که اگر کشتی‌گیر روس هم در این مسابقات بود، نتیجه چه می‌شد، گفت: باز من می‌رفتم که بجنگم.شوک دوم به فدراسیون کشتی باز هم با حسن یزدانی!

 

انتهای پیام/


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *