بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

نشست داورزنی و امیر فولادی با محوریت سرباز قهرمان / تکلیف سربازهای والیبال روشن می‌شود؟

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۸:۳۹

رئیس فدراسیون والیبال امروز (دوشنبه 28 شهریور) در نشستی با رئیس اداره ورزش و آمادگی‌ جسمانی ستاد کل نیروهای مسلح موضوع نحوه به‌کارگیری ملی‌پوشان سرباز را در قالب «سرباز قهرمان» بررسی کرد.

به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، موضوع دوران خدمت ملی‌پوشان والیبال یکی از دغدغه‌های مهم فدراسیون والیبال ایران است.

دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال امروز (دوشنبه 28 شهریور) در نشستی با امیر فولادی رئیس اداره ورزش و آمادگی‌ جسمانی ستاد کل نیروهای مسلح موضوع نحوه به‌کارگیری ملی‌پوشان سرباز را در قالب طرح «سرباز قهرمان» بررسی کرد.

در این نشست که دکتر مرادی مشاور عالی، میلاد تقوی دبیرکل فدراسیون، سرهنگ رئیسعلی حاتمی مدیر تربیت بدنی ناجا و عیسی سنگدوینی رئیس هیات والیبال استان گلستان نیز حضور داشتند، در خصوص موضوع خدمت مقدس سربازی بازیکنان والیبال و ایجاد فرصتی برای استفاده از سرمایه‌های والیبال کشور و ارتقای سطح بین المللی آنها بحث و گفت وگو شد.

در نهایت مقرر شد که فدراسیون والیبال با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان و اداره ورزش و آمادگی‌ جسمانی ستاد کل نیروهای مسلح دستورالعمل و تفاهنامه‌ای را برای این موضوع تدوین و امضا کنند تا ملی‌پوشان در قالب طرح و آئین‌نامه «سرباز قهرمان» در اختیار والیبال کشور قرار گیرند.

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *