بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

به‌روزرسانی؛ بازی‌های کشورهای اسلامی| تیم ریکرو ایران حذف شد

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۲:۳۳

رقابت‌های نمایندگان کاروان اعزامی ورزش ایران به بازی‌های هم‌بستگی اسلامی ۲۰۲۱ در قونیه ترکیه، امروز در رشته‌های کاراته، شمشیربازی، جودو، تیراندازی با کمان، شنا و بسکتبال ۳X۳ ادامه یافت.

شمشیربازی؛ سابر طلایی شد، اپه نقره‌ای

در ادامه رقابت‌های شمشیربازی مسابقات کشورهای اسلامی، صبح امروز (چهارشنبه) ملی‌پوشان اسلحه اپه مردان در اولین مسابقه بخش تیمی در برابر عربستان سعودی قرار گرفتند و تنوانستند در رقابتی تنگاتنگ با نتیجه ۳۸ بر ۳۷ از سد این تیم بگذرند.

تیم ملی اسلحه اپه شمشیربازی ایران به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات کشورهای اسلامی در قونیه راه پیدا کرد. ادامه این مسابقات امروز برگزار می‌شود.

محمد رضایی، محمد رضایی طادی و محمدرضا وثوقی اعضای تیم ملی اسلحه اپه شمشیربازی ایران هستند.

تیم شمشیربازی اسلحه اپه مردان ایران با برد در برابر قرقیزستان فینالیست شد.

در ادامه رقابت‌های شمشیربازی مسابقات کشورهای اسلامی، ملی‌پوشان اسلحه اپه مردان در دومین مسابقه بخش تیمی در برابر قرقیزستان قرار گرفتند و ایران با نتیجه ۴۵ بر ۴۱ پیروز این مسابقه شد.

بدین ترتیب تیم ملی اسلحه اپه شمشیربازی ایران به فینال مسابقات کشورهای اسلامی در قونیه راه پیدا کرد. ادامه این مسابقات امروز برگزار می‌شود و آذربایجان رقیب ایران خواهد بود.

محمد رضایی، محمد رضایی طادی و محمدرضا وثوقی اعضای تیم ملی اسلحه اپه شمشیربازی ایران هستند و تا این لحظه توانسته‌اند در برابر عربستان سعودی و قرقیزستان برنده از پیست خارج شوند.

صبح امروز مسابقات تیمی مردان و زنان اسلحه اپه و عصر امروز مسابقات اسلحه سابر شمشیربازی با حضور ایران برگزار می‌شود.

 

بانوان تیم ملی شمشیربازی اسلحه اپه از سد تیم سنگال گذاشتند و فینالیست شدند.

در ادامه رقابت‌های شمشیربازی مسابقات کشورهای اسلامی،  امروز (چهارشنبه) ملی‌پوشان اسلحه اپه بانوان در دومین مسابقه بخش تیمی در برابر سنگال قرار گرفتند و تنوانستند با برتری کامل، سنگالی‌ها را با نتیجه ۴۵ بر ۲۳ پشت سر بگذارند.

تیم ملی اسلحه اپه شمشیربازی ایران عصر امروز در مسابقه فینال مقابل برنده مسابقه ترکیه و ازبکستان قرار می‌گیرد.

مهسا پوررحمتی، اعظم بختی و پریا ماهرخ اعضای تیم ملی اسلحه اپه شمشیربازی بانوان ایران هستند.

تیم ملی شمشیر بازی اسلحه سابر مردان هم به فینال رقابت کشورهای اسلامی در قونیه صعود کرد.

در ادامه رقابت‌های شمشیربازی مسابقات کشورهای اسلامی،  امروز (چهارشنبه) ملی‌پوشان اسلحه سابر مردان در اولین مسابقه بخش تیمی در برابر مالی قرار گرفتند و توانستند با اختلاف زیاد ۴۵ بر ۲۳ این تیم را ببرند.

محمد فتوحی، محمد رهبری و نیما زاهدی بازیکنان تیم ملی اسلحه سابر در شمشیربازی مردان ایران هستند.

بازی فینال ساعت ۷:۳۰ به وقت تهران برگزار می‌شود و تیم ترکیه حریف ایران خواهد بود.

تیم شمشیربازی اسلحه اپه مردان ایران با شکست برابر تیم آذربایجان به مدال نقره و نایب قهرمانی پنجمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی دست یافت. 

در ادامه رقابت‌های شمشیربازی مسابقات کشورهای اسلامی – قونیه، امروز (چهارشنبه) ملی‌پوشان اسلحه اپه مردان در فینال مسابقات بخش تیمی در برابر تیم قدرتمند آذربایجان قرار گرفتند و با شکست ۴۵ بر ۳۵ مقابل این تیم به مدال نقره بسنده کردند.

تیم ملی اسلحه اپه شمشیربازی ایران صبح امروز با شکست تیمهای عربستان و قرقیزستان به فینال مسابقات کشورهای اسلامی در قونیه راه پیدا کرده بود.

ادامه این مسابقات تا ساعاتی دیگر در فینال سابر مردان و اپه بانوان برگزار می‌شود که ترکیه حریف هر دو تیم است.

محمد رضایی، محمد رضایی طادی و محمدرضا وثوقی اعضای تیم ملی اسلحه اپه شمشیربازی ایران هستند.

در رقابت‌های شمشیربازی مسابقات کشورهای اسلامی، امروز (چهارشنبه) ملی‌پوشان اسلحه اپه بانوان در فینال مسابقه بخش تیمی، در برابر بانوان ترکیه مسابقه نفسگیری را پشت سر گذاشتند اما در انتها با نتیجه ۴۵ بر ۳۹ مغلوب میزبان شدند.

مهسا پوررحمتی، اعظم بختی و پریا ماهرخ اعضای تیم ملی اسلحه اپه شمشیربازی بانوان ایران هستند.

بانوان شمشیرباز اسلحه اپه پیش از این بازی، دو تیم عربستان سعودی و سنگال را با اختلاف زیاد بردند.

تیم مردان این رشته نیز امروز مدال نقره گرفتند.

تیم‌ شمشیربازی اسلحه سابر مردان نیز در این رقابت‌ها فینالیست شدند و قرار است در برابر تیم ترکیه مسابقه دهند.

تیم اسلحه سابر ایران در فینال بازی های کشورهای اسلامی با نتیجه ۴۵ بر ۲۸ ترکیه را شکست داد و مدال طلا گرفت.

کاراته؛ شهرجردی اولین فینالیست کاراته ایران شد

رقابت‌های کاراته پنجمین دوره بازی‌های کشورهای اسلامی از امروز در سالن مرکزی کنگره؛ همان سالنی که مسابقات والیبال در آن برگزار شد، آغاز و دور روز به طول می انجامد. مسابقات روی ۳ تاتامی برگزار  می شود.

در همان ابتدای رقابت ها کاتاروی های انفرادی مردان به اجرای فرم پرداختند، ولی سیستم کامپیوتری برد اعلام نتیجه دچار مشکل شد و کاتارو ها برای دقایقی طولانی منتظر ماندند.

در بخش کاتای انفرادی مردان هم ابوالفضل شهرجردی در گروه خود با کاتاروهایی از کشورهای کویت، مراکش، اندونزی و امارات مصاف داد.

نماینده کاتا انفرادی آقایان کشورمان پس از اجرای دو کاتا و قرارگیری در جایگاه اول گروه خود به فینال پنجمین دوره بازی های همبستگی کشور های اسلامی قونیه ۲۰۲۱ راه یافت.

شهرجردی در دور اول با امتیاز ۲۵.۲۰ در حایگاه اول قرار گرفت و کشور های آذربایجان، اندونزی، الجزایر، سنگال، افغانستان، ترکمنستان و موریتانی به ترتیب در جایگاه های دوم تا هشتم گروه یک گرفتند.

نماینده کاتا انفرادی آقایان کشورمان در دور دوم نیز با امتیاز ۲۵.۲۰ در جایگاه اول گروه خود ایستاد و اولین فینالیست کاراته ایران در بازی های همبستگی کشور های اسلامی شد.

پس از شهرجردی نمایندگان کشور های اندونزی، آذربایجان و الجزایر به ترتیب در جایگاه های دوم تا چهارم قرار گرفتند.

شهرجردی پس از اجرای دو کاتا و قرارگیری در جایگاه اول گروه خود به فینال پنجمین دوره بازی های همبستگی کشور های اسلامی قونیه ۲۰۲۱ راه یافت. او در ادامه مغلوب حریف ترک خود شد و مدال نقره این مسابقات را کسب کرد.

شهرجردی در فینال در مقابل علی سفوقلو از ترکیه دارنده مدال برنز المپیک ۲۰۲۰ توکیو شکست خورد و مدال نقره این مسابقات را کسب کرد.

شهرجردی در دور اول و دوم مسابقات خود با امتیاز ۲۵.۲۰ در جایگاه اول قرار گرفته و راهی فینال شده بود.

مرتضی نعمتی نماینده کاراته کشورمان در وزن ۶۷- آقایان پس از 2 پیروزی و یک شکست راهی دیدار رده بندی شد و برای کسب مدال برنز بازی های کشور های اسلامی به روی تاتامی رفت.

نعمتی در اولین دیدار خود برابر یامان النتشیه از قطر موفق شد با نتیجه ۴ بر یک به پیروزی برسد. وی در دومین دیدار خود در مقابل بوراک یوگور از ترکیه نیز موفق شد با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی برسد و راهی مرحله نیمه نهایی شود.

نماینده وزن ۶۷- کشورمان در مسابقه سوم خود برابر سعید اوبایا از مراکش ۵ بر یک نتیجه را واگذار کرد تا از رسیدن به فینال باز بماند و راهی دیدار رده بندی شد تا شانس خود را برای کسب نشان برنز امتحان کند.

مرتضی نعمتی نماینده وزن منهای ۶۷ تیم ملی کاراته کشورمان در مبارزه رده بندی برابر حریفی از کشور آذربایجان قرار گرفت. او در نهایت ۷بر۳بازنده شد و به مدال برنز هم نرسید.

 

علی اصغر آسیابری نماینده وزن منهای ۷۵ کیلوگرم کاراته مردان  کشورمان در مسابقه نخست خود به مصاف حریفی از کشور سنگال رفت.

نماینده سنگال که موفق شده بود در مرحله اول حریفی از تاجیکستان را ببرد در نهایت ۲بر صفر نتیجه را به آسیابری واگذار کرد تا نماینده کشورمان به دور بعد راه یابد.

نماینده وزن ۷۵- آقایان کشورمان راهی فینال بازی های کشور های اسلامی قونیه ۲۰۲۱ شد. آسیابری پس از سه پیروزی پیاپی راهی فینال پنجمین دوره بازی های همبستگی کشور های اسلامی قونیه ۲۰۲۱ شد و عصر امروز برای کسب نشان طلا به روی تاتامی خواهد رفت.

آسیابری در دیدار اول با نتیجه دو بر صفر موفق شد سریگنه مودوی از سنگال را شکست دهد. وی در دومین دیدارش نیز با نورلانوو نظیم از قرقیزستان با نتیجه ۲ بر ۲ و با قانون سنشو (کسب اولین امتیاز) پیروز میدان شد تا راهی دیدار نیمه نهایی شود.

نماینده وزن ۷۵- کاراته کشورمان در سومین دیدار خود در حالی که با نتیجه ۵ بر صفر از حسن مسارو از اردن عقب بود، حریف اردنی هانسوکو شد و آسیابری به عنوان برنده اعلام و راهی فینال این رقابت ها شد.

وی در مسابقه فینال مغلوب حریف مراکشی خود شد و به مدال نقره بسنده کرد.

پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی به میزبانی قونیه ترکیه از ۱۸ مرداد آغاز و تا ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت. رقابت های کاراته نیز در این مسابقات از امروز چهارشنبه ۲۶ آغاز و تا پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ با حضور ۲۲۹ ورزشکار از ۳۰ کشور پیگیری خواهد شد.

در این وزن ۲۱ کاراته کا حضور دارند.

 

پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی به میزبانی قونیه ترکیه از ۱۸ مرداد آغاز و تا ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت. رقابت های کاراته نیز در این مسابقات از امروز چهارشنبه ۲۶ آغاز و تا پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ با حضور ۲۲۹ ورزشکار از ۳۰ کشور پیگیری خواهد شد.

در نخستین روز از رقابت‌های کاراته در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم، علی مسکینی برابر رافائل اکبراف قرقیزستانی ۵بر۵ مساوی کرد ولی با توجه به کسب امتیاز اول از سوی رافائل، نماینده کشورمان بازنده شد.
در این وزن ۲۲ کاراته کا حضور دارند.

زینب السادات حسینی، ملیکا عزتی و سپیده امینی، نمایندگان کاتا تیمی بانوان پس از قرارگیری در جایگاه اول گروه خود، به فینال پنجمین دوره بازی های همبستگی کشور های اسلامی قونیه ۲۰۲۱ راه یافتند.

نمایندگان کاتا تیمی بانوان کشورمان در دور اول با امتیاز ۲۴.۵۴ در جایگاه اول گروه خود قرار گرفند و راهی فینال این مسابقات شدند. پس از ایران تیم های الجزایر و کامرون به ترتیب در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

در گروه دوم نیز ترکیه اول و مراکش دوم شدند تا عصر امروز فینال کاتا تیمی بانوان بین نمایندگان کشورمان و تیم ترکیه برگزار شود.

نماینده وزن ۵۰- بانوان کشورمان پس از یک پیروزی و یک شکست و با راهیابی حریف مراکشی خود به فینال، راهی دیداد رده بندی شد تا عصر امروز شانس خود را برای کسب مدال برنز امتحان کند.

بهمنیار در دیدار اول موفق شد با نتیجه ۴ بر صفر آمیدا آسیاوا از قرقیزستان را شکست دهد و در دیدار دوم نیم در مقابل چایمه الهایتی از مراکش با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد.

با راهیابی الهایتی از مراکش به فینال این وزن، بهمنیار راهی دیدار رده بندی شد تا عصر امروز برای کسب نشان برنز تلاش کند.

بهمنیار با شکست نماینده قزاقستانی در دیدار رده بندی به برنز رسید.

نماینده وزن منهای ۵۰ کیلوگرم تیم ملی کاراته بانوان پس از برد نماینده قرقیزستان و باخت به مراکش در دیدار رده بندی با نتیجه یک بر صفر حریف قزاقستانی را برد تا به مدال برنز قناعت کند.

در این وزن ۱۳ کاراته کا حضور دارند.

تیروکمان؛ تیم ریکرو حذف شد، کامپوند برنز گرفت

تیم ملی تیروکمان ریکرو ایران با شکست مقابل بنگلادش از صعود به مرحله بالاتر بازماند. در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی که این روزها در قونیه در حال برگزاری است، تیم ریکرو مردان ایران در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف بنگلادش رفت و در نهایت با نتیجه ۵ بر یک شکست خورد و از گردونه بازی‌ها کنار رفت.

رضا شعبانی، محمد حسین گلشنی، صادق اشرفی اعضای تیم ریکرو را تشکیل می دادند. ایران در بازی اول با قرعه استراحت روبرو شده بود.

گفتنی است امروز تیم کامپوند مردان و تیم کامپوند میکس هم به مصاف رقبا خواهند رفت.

تیم ملی تیراندازی کامپوند مردان ایران به عنوان سومی پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی دست یافت. تیم ملی مردان کامپوند ایران متشکل از صالح پالیزبان، امیر کاظمی پور و محمد معدن‌دار امروز در رقابت‌های تیمی به مصاف رقبا رفتند و موفق شدند مدال برنز این دوره از رقابت‌ها را به دست بیاورند.

تیم ملی در دور نخست استراحت کرد و در دوره یک چهارم نهایی موفق شد با نتیجه ۲۲۹ بر ۲۱۴ از سد عربستان بگذرد. ملی‌پوشان کامپوند ایران در نیمه نهایی غافلگیر شده و برابر تیم اندونزی با نتیجه ۲۳۳ بر ۲۳۱ شکست خوردند.

آنها در بازی رده‌بندی به مصاف ترکیه میزبان این دوره از رقابت‌های همبستگی کشورهای اسلامی رفتند و در نهایت با نتیجه ۲۳۳  بر ۲۳۰ موفق به عبور از رقیب شده و مدال برنز این دوره از بازی‌ها را به نام خود سند زدند .

اسماعیل عبادی سرمربی و سودابه صادقی مربی تیم کامپوند در این دور از مسابقات بودند.

 

مسابقات تیراندازی با کمان کشورهای اسلامی امروز در بخش تیمی پیگیری شد و کمانداران کشورمان به مصاف رقبای خود رفتند.

نتایج کمانداران کشورمان در بخش تیمی به شرح زیر است:

تیم میکس کامپوند:
تیم میکس کامپوند ایران با ترکیب گیسا بایبوردی و امیر کاظم‌پور در نیمه نهایی به مصاف تیم اندونزی رفت و با نتیجه 156 بر 154 به پیروزی رسید و راهی فینال شد. تیم ایران در فینال با نتیجه 156 بر 149 مقابل ترکیه شکست خورد و به مدال نقره رسید.

تیم میکس ریکرو:

تیم میکس ریکرو ایران با ترکیب مهتا عبداللهی و رضا شبانی در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف گینه رفت و با نتیجه 6 بر 2 به پیروزی رسید. در مرحله یک چهارم نهایی تیم ایران با نتیجه 5 بر یک مقابل آذربایجان به پیروزی رسید و به نیمه‌نهایی راه یافت. تیم ایران در نیمه‌نهایی با نتیجه 5 بر یک مقابل اندونزی شکست خورد و به دیدار رده‌بندی راه یافت. تیم ایران در دیدار رده‌بندی به مصاف ازبکستان رفت و با نتیجه 5 بر 4 شکست خورد و به مقام چهارم دست یافت.

جودو؛ ناکامی مطلق زنان، برنز کمرنگ مردان

در ادامه رقابت‌های جودو بازی‌های کشورهای اسلامی، تیم‌های زنان و مردان جودو در بخش تیمی به میدان رفتند.

تیم‌ ملی جودو بانوان کشورمان در بخش مسابقات تیمی ابتدا به مصاف تیم قرقیزستان رفت و شکست خورد. در این دیدار شیوا جهانگیری، سایان چگنی و محدثه حسینی مقابل حریفان خود بازی را واگذار کردند. تیم کشورمان در ادامه هم به ترکیه باخت اما تعداد پایین تیم‌های شرکت‌کننده موجب شد تا در ادامه برای کسب مدال برنز به مصاف الجزایر برود. تیم زنان ایران در ادامه عملکرد ضعیف خود، مقابل الجزایر هم شکست خورد تا با 3 باخت متوالی به کارش پایان دهد.

ترکیب تیم جودو زنان به شرح زیر بود:
۵۲ کیلوگرم: شیوا جهانگیری
۵۷ کیلوگرم: سایان چگینی
۶۳ کیلوگرم: محدثه حسینی
۷۰ کیلوگرم: مریم بربط
۷۰+ کیلوگرم: مریم پیمانی

تیم ملی مردان کشورمان در ابتدا با قرعه استراحت روبرو بود و دور ‌دوم به مصاف تیم‌ ترکمنستان رفت و با نتیجه 3 بر یک این تیم را شکست داد.
در وزن ۶۶- کیوگرم حمیدرضا پاپی حریف خود را ایپون کرد. در وزن ۷۳-کیلوگرم وحید جدی مقابل حریف خود بازی را واگذار کرد. در وزن ۸۱- کیلوگرم نیز مهدی فتحی پور با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست داد تا تیم به مرحله بعدی راه یابد. حمیدرضا ملک زاده هم به دلیل عدم حضور نماینده سنگین وزن ترکمنستان برنده این دیدار معرفی شد.

تیم مردان در ادامه اما به مصاف تیم ملی ترکیه رفت و در نهایت این دیدار با نتیجه 3 بر یک به سود تیم ملی ترکیه به پایان رسید. در این دیدار حمیدرضا پاپی، وحید جدی، سیدمحمد سعیدی مدنی بازی را مقابل حریفان خود واگذار کردند اما مهدی فتحی پور نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم در کمتر از ۳۰ ثانیه حریف خود را ایپون کرد. نماینده ترکیه روز گذشته در مسابقات انفرادی موفق به کسب مدال طلای این رقابت ها شده بود و امروز مقابل فتحی پور ایپون شد.
مردان جودو ایران در رده‌بندی با حساب 3 بر صفر از سد سنگال عبور کرده و به مدال برنز دست یافتند.

ترکیب تیم جودو مردان به شرح زیر بود:
وزن ۶۶-کیلوگرم: حمیدرضا پاپی
وزن ۷۳- کیلوگرم: وحید جدی
وزن ۸۱- کیلوگرم: فتحی پور
وزن ۹۰ کیلوگرم: باغچقی
وزن ۱۰۰+ کیلوگرم: حمیدرضا ملک زاده

شنا؛ پایان کار شناگران ایرانی با چهارمی

در صبح پنجمین و آخرین روز از مسابقات شنای بازی های کشورهای اسلامی، مهرشاد افقری و متین سهران به نیمه نهایی ۵۰ متر پروانه صعود کردند.

در پنجمین و آخرین روز از مسابقات شنای بازی های همبستگی کشورهای اسلامی صبح امروز (چهارشنبه)، ملی پوشان شنای ایران تنها در مرحله مقدماتی ماده ۵۰ متر پروانه با حریفان خود به رقابت پرداختند.

طبق اعلام مسئولان برگزاری مسابقات فینال ماده ۴ در ۱۰۰ متر مختلط تیمی به صورت مستقیم در نوبت عصر برگزار می‌شود. همچنین سامیار عبدلی و متین سهران که روز گذشته جواز حضور در فینال ماده ۱۰۰ متر آزاد را کسب کرده بودند عصر امروز به آب خواهند زد.

مهرشاد افقری و متین سهران به عنوان نمایندگان ایران در مرحله مقدماتی ماده ۵۰ متر پروانه در آخرین روز این مسابقات به آب زدند که افقری با زمان ۲۴٫۸۴ در رتبه پنجم و سهران با زمان ۲۵٫۰۲ در جایگاه هفتم ایستادند و هر دو شناگر راهی نیمه نهایی شدند.

رقابت های نیمه نهایی این ماده عصر امروز برگزار شد.

شناگران ایران با کسب رتبه چهارمی و رکوردشکنی در مختلط تیمی به کار خود پایان دادند.

در عصر روز پنجم ابتدا مهرشاد افقری در مرحله نیمه نهایی ماده 50 متر پروانه با ثبت زمان 24.50 در رتبه پنجم قرار گرفت و فینالیست شد. متین سهران نیز با صلاحدید کادر فنی از شرکت در نیمه نهایی این ماده انصراف داد تا در رشته تیمی شرکت کند.

در فینال ماده 100 متر آزاد سامیار عبدلی در مدت زمان 50.76 شنا کرد و در رتبه پنجم قرار گرفت و متین سهران نیز در این ماده با ثبت زمان 54.99 هشتم شد.

مهرشاد افقری در فینال 50 متر پروانه  با ثبت زمان 24.37 ششم شد و به کار خود پایان داد.

در آخرین ماده مسابقات شنا این دوره از بازی های کشورهای ملی پوشان ایران در ماده 4 در 100 متر مختلط به آب زدند.

تیم ایران با ترکیب ابوالفضل سام، مهران قاسم زاده، مهرشاد افقری و متین سهران در این ماده با ثبت زمان 03.46.55 در رتبه چهارم قرار گرفتند و پرونده این دوره از مسابقات بسته شد.

ملی پوشان ایران با ثبت این زمان موفق به جابجایی رکورد این ماده شدند. رکورد پیشین ماده با زمان  05.47:0 در ركوردگیری پايان سال 1400 به ثبت رسیده بود.

بسکتبال 3 نفره؛ مدال برنز در سبد ایران

در ادامه رقابت های همبستگی اسلامی، تیم بسکتبال 3 نفره ایران در مرحله حذفی موفق به شکست تیم ترکمنستان با نتیجه 21 بر 11 پیروز شد و به نیمه نهایی راه یافت.
تیم ایران رو گذشته و در مرحله قبل با تیم های موریتانی، مالدیو، گویان و اوگاندا هم گروه بود که توانست به مرحله حذفی یا یک چهارم نهایی راه یابد.

ملی پوشان کشورمان در نیمه نهایی با برنده دیدار آذربایجان و اردن بازی کردند.

تیم بسکتبال 3 نفره ایران با شکست مقابل آذربایجان به دیدار رده بندی رفت.

در ادامه رقابت های همبستگی اسلامی، تیم بسکتبال 3 نفره ایران در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 21 بر 17 مقابل آذربایجان شکست خورد و راهی مسابقه رده بندی شد.

ملی پوشان ایران با تیم قدرتمند سورینام برای رسیدن به مدال برنز جنگیدند.

سورینام در نیمه نهایی مغلوب تیم خوب سنگال شد.

تیم بسکتبال 3 نفره ایران با نتیجه 21 بر 11 موفق شد تیم قدرتمند سورینام را شکست دهد و به مدال برنز  پنجمین دوره بازی های کشورهای اسلامی برسد.

سینا واحدی، احسان دلیر، متین آقاجانپور و امیرحسین رضایی فر، اعضای تیم کشورمان در این بازی ها را تشکیل می دادند.

این خبر به‌روزرسانی می‌شود…

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.