بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

ورود ۲ ستاره به ترکیب اصلی پرسپولیس/ هیجان سرخ‌ها برای حضور یک بازیکن جدید

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۰:۱۸

شنیده‌ها از تمرینات پرسپولیس حکایت از آن دارد که به احتمال زیاد مرتضی پورعلی‌گنجی و امید عالیشاه به ترکیب اصلی این تیم باز خواهند گشت.

این دو بازیکن با تجربه به دلیل محرومیت دیدار هفته اول پرسپولیس برابر ذوب آهن را از دست دادند. در آن دیدار جدای از عالیشاه کاپیتان پرسپولیس، وحدت هنانوف بازیکن جوان و ازبک پرسپولیس نیز از ناحیه زانو با آسیب دیدگی دست و پنجه نرم می‌کند و نتوانست به همراه سایر بازیکنان مسافر اصفهان شود. دیگر مصدوم این تیم نیز وحید امیری است که پس از عمل جراحی کمر خودش هنوز نتوانسته است در تمرینات گروهی تیم باشگاهی‌اش پرسپولیس حضور پیدا کند. حامد پاکدل هم از جمع مسافران شهر اصفهان جا ماند تا تعداد غایبان پرسپولیس به همراه یحیی گل‌محمدی به عدد ۶ برسد.

حالا قرار است مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع سرشناس پرسپولیس به ترکیب اصلی بازگشته و در دیدار با فولاد خوزستان، اولین مسابقه رسمی خود با سرخپوشان تهرانی را جشن بگیرد. همچنین شنیدیم امید عالیشاه کاپیتان پرسپولیس نیز در ترکیب اصلی این تیم است.

ظاهراً یحیی گل محمدی که در شهر اصفهان و دیدار با ذوب آهن، با یک مهاجم بازی کرده بود حالا می خواهد با اضافه کردن امید عالیشاه به ترکیب اصلی، سیستم تیم خود را تغییر دهد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.