بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

تغییرات احتمالی ژاوی در ترکیب بارسلونا برای دیدار با رئال سوسیداد

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ | ۲۲:۴۸

بارسلونا در هفته اول فصل 2022/23 لالیگا مقابل رایووایکانو تن به تساوی داد؛ با توجه به لیست ورودی های این تابستان کاتالان ها، چنین نتیجه‌ای دور از ذهن بود. حالا ژاوی هرناندز قصد دارد برای بازی هفته دوم تغییراتی در ترکیب بارسلونا ایجاد کند.

طرفداری | در هفته دوم فصل 2022/23 لالیگا بارسلونا به مصاف رئال سوسیداد می‌رود؛ ژاوی بعد از توقف در ایستگاه اول، تمایل دارد باز هم امتیاز از دست دهد. 

به گزارش آاس ژاوی دست به تغییراتی در ترکیب اصلیش برای بازی مقابل سوسیداد می‌زند. به نظر می‌رسد ژول کونده به جای آندریاس کریستینسن و فرنکی دی یونگ به جای گاوی در ترکیب اولیه قرار بگیرد. بارسلونا هنوز موفق به ثبت قرارداد ژول کونده نشده اما تصور می‌شود با خروج ممفیس دیپای و کاهش دستمزد جرارد پیکه، کونده می‌تواند برای بارسلونا بازی کند. دی یونگ هم در بازی اول به عنوان یار تعویضی وارد شد اما عمکلرد قابل قبولی ارائه داد؛ در مقابل گاوی فرم تقریباً خوبی ارائه نداد. 

انتظار می‌رود تغییرات دیگری نیز در ترکیب اصلی انجام شود؛ قرار گرفتن میرالم پیانیچ در ترکیب اصلی به دلیل محرومیت سرخیو بوسکتس و استفاده از آلخاندرو بالده یا حتی مارکوس آلونسو به جای جوردی آلبا از جمله این تغییرات است. جوردی آلبا مقابل رایووایکانو عملکرد جالبی نداشت و اگر مارکوس آلونسو مراحل امضای قراردادش به اتمام برسد شاید بتوان این بازیکن را در ترکیب اولیه بلوگرانا برای بازی مقابل رئال سوسیداد دید.

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.