بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

وزارت ورزش توپ VAR را به زمین فدراسیون فوتبال انداخت!

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 1 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۴:۳۵

موضوع VAR وارد فاز جدیدی شده است.

به گزارش طرفداری، بعد از اینکه هفته اول لیگ برتر با اعتراض تیم های لیگ برتری به قضاوت داوران همراه بود، شنیدیم چند باشگاه لیگ برتری قصد دارند با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال اعلام آمادگی کنند که می خواهند هزینه های ورود VAR را پرداخت کنند تا ورزشگاه ها هرچه سریعتر به سیستم کمک داور ویدیویی تجهیز شود.

آخرین بار وزیر ورزش در تاریخ نهم مردادماه مدعی شده بود پرونده شرکت های مورد تایید فیفا در حراست وزارت ورزش است تا استعلام های حراستی انجام بشود و شرکتی که مشکلی ندارد، برای همکاری انتخاب شود.

اما امروز از یک منبع موثق شنیدیم وزارت ورزش جواب استعلام حراست فدراسیون فوتبال را نداده و تمام استعلام ها و مراحل اداری را به حراست فدراسیون فوتبال واگذار کرده است!

یعنی نامه ای که فدراسیون فوتبال اواخر تیرماه به حراست وزارت ورزش فرستاد، حالا بعد از حدود یک ماه سرگردانی به دست حراست فدراسیون فوتبال رسیده تا دوباره مراحل از سر گرفته بشود.

با این روند به نظر می رسد VAR به لیگ 25 هم نمی رسد…

 

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

یک پاسخ به “وزارت ورزش توپ VAR را به زمین فدراسیون فوتبال انداخت!”

  1. حمید گفت:
    0
    0

    خواهشا پیگیر باشین تا این سیستم هرچه سریعتر بیاد و اگه عرضه ندارند بکشند کنار تا این همه جوان با کفایت و با سواد هستن وارد کار شن تا سه ماهه هم داوران آموزش ببینند و هم ورزشگاهها تجهیز شن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.