بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

توضیحات محصص و جباری درباره دوره مربیگری درجه A آسیا

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۳:۳۳

مراسم افتتاحیه دومین دوره مربیگری درجه A ویژه بازیکنان سابق تیم ملی و جمعی از مربیان نخبه کشور صبح امروز برگزار شد.

به گزارش طرفداری و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مراسم افتتاحیه مرحله اول دومین دوره مربیگری درجه A ویژه بازیکنان سابق تیم ملی و جمعی از مربیان نخبه کشور امروز 22 مرداد ماه در مرکز ملی فوتبال با حضور غلامرضا جباری،سرپرست کمیته آموزش، بهارک کاظم، سرپرست دپارتمان آموزش، عباس هاشمپور، سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی، سعید قاسمی، مدیر هتل آکادمی و حسن تیموری، مدیر اماکن ورزشی مرکز ملی فوتبال برگزار شد.

غلامرضا جباری، سرپرست کمیته آموزش درباره برگزاری این دوره گفت:

۵۶ دوره کلاس مربیگری درجه A تاکنون برگزار  شده است تا مربیان ما در بهترین شرایط از لحاظ علمی باشند و معتقدم نهایت بهره را باید از این دوره ها برد تا در مسیر توسعه و رشد قرار بگیریم. اگر وظایفتان را به درستی انجام دهید حتی اگر نتیجه دلخواهتان را به دست نیاورید، موفق خواهید بود. در واقع مربیگری اثرگذارترین موضوع در توسعه فوتبال است. بر همین اساس از شما می خواهم با تلاش، نظم و پشتکار در مسیر توسعه فوتبال ایران گام بردارید.

در ادامه مرتضی محصص، که دوره مربیگری درجه A آسیا را برای بازیکنان سابق تیم ملی و جمعی از مربیان نخبه کشور در 4 مرحله تدریس می کند،گفت:

فدراسیون فوتبال برای آموزش علم فوتبال به مربیان و نخبگان خود از هیچ تلاشی برای مربیانش دریغ نمی کند. بر همین اساس از شما می خواهم داشته های خود را در اختیار دیگر همکاران گذاشته و استفاده بهینه ای از دانش روز دنیا ببرید چرا که با مطالعه و به روز شدن علم تان، می توان آینده ای درخشان را برای فوتبال کشور متصور بود.

وی ادامه داد:

حضور در این دوره از کلاس و کورس های آموزشی لازم است اما کافی نیست. باید مرتبا مطالعه کنید و ذهنتان را آماده کنید. راهی جز مطالعه وجود ندارد. باید علمتان را به روز کنید. از لحاظ کمی دوره های آموزشی مناسبی را برای فوتبال برگزار کرده ایم و بدون شک با حضور مدرسان مجربی که در دوره ها حضور دارند، از لحاظ کیفیت نیز سعی بر ارتقا دانش مربیان داریم. در واقع دانش افزایی یکی از اهداف ما برای یکسان سازی بحث آموزش در میان مربیان است.

گفتنی است؛ دوره اول آموزشی کلاس A از 22 الی27 مرداد ماه برگزار می شود.

تدریس دوره فوق بر عهده مرتضی محصص است و دکتر غلامرضا جهانی نیز به عنوان دستیار در این دوره حضور دارد.

دسته بندی ها : طرفداری

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *