بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

تماس عجیب در کمیته ملی المپیک/ صالحی امیری در آخرین دقیقه انصراف داد؟

منبع : خبرگزاری تسنیم
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۳:۵۱

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهلت ثبت‌نام از نامزدهای شرکت کننده در انتخابات کمیته ملی المپیک ساعت 13 امروز (پنج‌شنبه 20 مرداد) به پایان رسید.

ساعت 13 قرار بر آن شد تا کیکاووس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک در جمع خبرنگاران، گزارشی درخصوص این انتخابات را ارائه کند. زمانی که او قصد حضور در میان خبرنگاران را داشت، از دفتر ریاست به او اعلام کردند که رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک (که در قونیه حضور دارد) تماس گرفته و می‌خواهد با سعیدی صحبت کند.

بر همین اساس، سعیدی داخل اتاق شد و پس از چند دقیقه به جمع خبرنگاران بازگشت و صحبت‌هایش را انجام داد که مهمترین محور آن، مربوط به عدم حضور صالحی امیری در انتخابات بود.

سعیدی ساعتی قبل عنوان کرده بود یک صحبت مهمی برای خبرنگاران دارد و این مسئله، ذهن همه را به آن سمت برد که صالحی امیری ثبت‌نام کرده است، اما خبری از ثبت‌نام نبود.

به هر حال آنچه به نظر می‌رسد، این است که تماس صالحی امیری با دبیرکل کمیته، حاوی مطلب مهمی بوده که همان موضوع عدم حضورش در انتخابات است.سعیدی: انتخابات کمیته در تاریخ مقرر برگزار می‌شود/ صالحی امیری در انتخابات ثبت‌نام نکرد

 

انتهای پیام/


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.