بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

چلسی دی یونگ و اوبامیانگ را با هم می‌خواهد

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ | ۲۰:۴۸

فروش فرنکی دی یونگ به دغدغه مسئولان بارسلونا تبدیل شده است. هافبک هلندی تا به حال از قبول کردن پیشنهاد منچستریونایتد سر باز زده است و می خواهد در بارسلونا بماند. حالا به نظر می رسد چلسی برای جذب فرنکی دی یونگ وارد عمل شده است. آبی های لندن از تیم بارسلونا به دنبال پیر امریک اوبامیانگ هم هستند.

طرفداری | به گزارش کاوه صلح کل خبرنگار اسکای انگلیس، چلسی مشکلی برای پیشنهاد دادن 72 میلیون پوند که پیش از این توسط منچستریونایتد به بارسلونا برای فرنکی دی یونگ داده شده بود، ندارد. منچستری ها ماه گذشته با بارسلونا بر سر این رقم به توافق رسیده بود اما دستمزد دی یونگ در حساب های مالی بارسلونا 17 میلیون پوند است و فرنکی تا این پول به او پرداخت نشود، بارسلونا را ترک نمی کند. بارسلونا از ماندن فرنکی دی یونگ استقبال می کند اما فقط در صورتی که این بازیکن با دستمزد ناخالص 6 میلیون پوندی موافقت کند. چلسی می تواند با دادن پیشنهادی مشابه با منچستریونایتد و استفاده از اهرم حضور در چمپیونز لیگ برای جذب فرنکی دی یونگ تلاش کند.

پیر امریک اوبامیانگ که در ژانویه گذشته از آرسنال به بارسلونا پیوست و سه سال از قرارداد اش با این تیم باقی مانده است، مورد توجه توماس توخل سرمربی چلسی است. هر چند که سرمربی آلمانی از صحبت در مورد این بازیکن خودداری می کند اما او به شدت مشتاق به جذب پیر امریک اوبامیانگ و داشتن دوباره او در تیم تحت هدایت خود است. اوبامیانگ در دورتموند زیر نظر توخل در 2 فصل 79 گل زده بود. اولویت توخل جذب یک مدافع وسط و یک فوروارد است.

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.