بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

اگر یحیی با این ریخت و پاش میلیاردی نتیجه نگرفت باید برکنارش کنند!/ خدا کند محبی در استقلال مثل سپاهان باشد/ فکر کنم قلیچ توبه کرده است

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 1 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۳:۲۸

محمد نوری بازیکن اسبق استقلال در گفت‌وگو با خبرورزشی، درباره ورود استقلال به مسابقات لیگ برتر و بازی هفته اول مقابل تیم سپاهان اظهاراتی را مطرح کرد.

بازی استقلال مقابل سپاهان را چطور پیش بینی می کنید؟

به نظرم یک مسابقه دیدنی و تماشایی خواهد شد. تقابل دو مربی پرتغالی قطعاً بر زیبایی های بازی می افزاید. معمولاً بازی‌های این دو تیم پر گل و پر افت و خیز بوده که با توجه به نفرات جدید حاضر در هر دو تیم بی شک این بازی هم یکی از مسابقات تماشایی از کار درخواهد آمد.

چطور؟

استقلال با مهره هایی مثل محبی و شهباززاده که به خدمت گرفته شرایط خودش را به لحاظ هجومی تقویت کرده. البته ما دوست داریم محمد محبی به استقلال بیاید که برای سپاهان بازی می کرد.

نتیجه بازی اول تا چه اندازه برای استقلال مهم است؟

قطعاً استقلال برای برد به میدان می رود. ما باید چک اول را محکم بزنیم و سه امتیاز اول را برای کسب قهرمانی در هفته اول بگیریم. ما سال قبل هم با قدرت در هفته های اول وارد شدیم و به همین خاطر در هفته های آخر در دغدغه کمبود امتیاز نداشتیم. استقلال با قدرت به لیگ می‌آید و هیچ تیمی جلودارش نخواهد بود.

به نظر شما کدام بازیکن برای استقلال گلزنی خواهدکرد؟

شهباززاده و پیمان بابایی پتانسیل این کار را دارند. شهباززاده با توجه به جدایی از سپاهان انگیزه زیادی دارد. پیمان بابایی هم یکی از بازیکنان آماده این روزهای تمرینات استقلال است. اگر هم پنالتی بشود قطعاً یامگا آن را گل می کند. خدا را شکر تیم ما به اندازه کافی مهاجم دارد.

اگر گل محمدی با این ریخت و پاش میلیاردی نتیجه نگرفت باید برکنارش کنند!/ خدا کند محبی در استقلال مثل سپاهان باشد/ فکر کنم قلیچ توبه کرده است

درباره وضعیت دو بازیکن سرباز استقلال در باشگاه ملوان و عدم صدور مجوز خروج شان صحبتی دارید؟

ملوانی ها نباید برای استقلال سنگ اندازی کنند. به نظر می رسد چون ما هفته دوم با آنها بازی داریم می‌خواهند کاری کنند که مرادمند و یزدانی به استقلال نیایند! این رفتارها درست نیست! ملوان باید مراقب باشد سقوط نکند به همین خاطر تمرکزش را باید بیشتر روی تیم خودش بگذارد.

وحید قلیچ از پیشکسوتان پرسپولیس ادعا کرده ساپینتو بهترین مربی فصل جدید خواهد بود. نظر شما چیست؟

البته ساپینتو کار سختی در پیش دارد. چون استقلال بدون باخت قهرمان شده و با بالاترین امتیاز به این عنوان رسیده سرمربی جدید راه سختی را در پیش دارد. در این باره که وحید قلیچ گفته ساپینتو بهترین مربی میشود هم باید گفت که دیگر کم کم داریم مطمئن می شویم که وحید پیج کاملاً استقلالی شده است. شاید هم توبه کرده و دیگر پرسپولیسی نیست! امیدوارم این طور باشد. ولی به طور کلی هم ساپینتو و هم مورایس می‌توانند کاندیدای بهترین مربیان لیگ برتر باشند.

به نظر شما گل محمدی نمی تواند در این جمع حضور داشته باشد؟

با توجه به بازیکنان میلیاردی که گل محمدی برای پرسپولیس جذب کرده اگر این مربی نتواند وضعیت پرسپولیس را بهبود ببخشد باید او را کنار بگذارند و …

فکر می کنید بین مربیان لیگ برتری کدامیک را به عنوان عصبی ترین مربی میتوان در فصل پیش رو پیش بینی کرد؟

قطعاً یحیی گل محمدی کاندیدای اول است. او فصل قبل چندین بار با داوران جر و بحث کرد و بعد از چند روز هم او را به کمیته انضباطی احضار کردند و با جریمه و محرومیت مواجه شد. امیدواریم گل محمدی در فصل جدید تمرکزش را روی تیمش بگذارد تا به وضعیت سال قبل دچار نشود. البته حق داشت عصبی باشد. چون هرچه دستور تاکتیکی به پرسپولیس می داد تیمش نتیجه نمی گرفت. به همین خاطر عصبی می شد و یا بیانیه می داد یا به سراغ داوران میرفت.

دسته بندی ها : خبرورزشی
برچسب ها : , ,


سفرمارکت بلیط هواپیما

یک پاسخ به “اگر یحیی با این ریخت و پاش میلیاردی نتیجه نگرفت باید برکنارش کنند!/ خدا کند محبی در استقلال مثل سپاهان باشد/ فکر کنم قلیچ توبه کرده است”

  1. وحید گفت:
    2
    0

    خخخخخ این بابا دیر اومده زودم میره یسال قهرمانی این همه پز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.