بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

یک روزنامه ورزشی فدراسیون فوتبال را به ماجراجویی متهم کرد

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ | ۹:۰۳

بنا بر ادعای یک روزنامه ورزشی واژه کمیته استیناف از خبر تائید صلاحیت کاندیداهای انتخابات در سایت فدراسیون حذف شده است!

به گزارش طرفداری و به نقل از روزنامه ایران ورزشی، در شرایطی که سایت رسمی فدراسیون فوتبال  ساعت ۲۳:۵۴ دقیقه روز سه شنبه خبری مبنی بر تصمیم کمیته بدوی و استیناف فدراسیون فوتبال در خصوص تائید صلاحیت کاندیداهای انتخابات فدراسیون فوتبال را منتشر کرد.

در اتفاقی عجیب و بحث برانگیز این خبر دستخوش تغییر قرار گرفت و  کلمه “کمیته استیناف” از لید خبر منتشر شده حذف شد تا تنها واژه کمیته بدوی در متن خبر باقی بماند!

مشخص نیست چرا فدراسیون فوتبال در حالیکه اطلاعیه رسمی منتشر کرد و نتیجه بررسی کمیته بدوی و سپس کمیته استیناف را اعلام کرد،پس از دقایقی خبر نخست خود را تغییر داد و کلمه “کمیته استیناف”را از متن خبر حذف کرد!

هرچند هنوز علت این اتفاق روشن نیست اما به نظر می رسد چنانچه مسوولان فدراسیون فوتبال بخواهند ماجراجویی جدیدی را در ارتباط با انتخابات آغاز کنند باید منتظر واکنش های جدی نهادهای بین المللی در این خصوص باشیم!

ایران ورزشی در خبری که ساعت ۰۰:۰۲ بامداد روز چهارشنبه در کانال تلگرامی خود منتشر کرد عینا متن اطلاعیه سایت رسمی فدراسیون فوتبال را منتشر کرد اما در حال حاضر لید این خبر تغییر کرده و واژه “کمیته استیناف” در اطلاعیه مذکور حذف شده است!

باید دید فدراسیون فوتبال در این خصوص توضیح قانع کننده ای ارائه خواهد کرد یا اینکه شائبه ها در این خصوص باقی خواهد ماند و بیم و امید در خصوص سرنوشت انتخابات هشتم شهریورماه باقی خواهد ماند.

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.