بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

رویکرد متفاوت در مقابل عملکرد ضعیف سرخ‌ها/ خبری از تنبیه سشواری نیست!

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ | ۲۱:۲۷

اریک تن‌هاخ، سرمربی هلندی منچستریونایتد، با باخت ۲-۱ خانگی مقابل برایتون در روز یکشنبه، شروعی فاجعه‌بار در لیگ برتر داشت. اما مربی ۵۲ ساله خونسردی خود را در رختکن حفظ کرد و به بازیکنانش حمله نکرد.

تن‌هاخ برخلاف «تنبیه سشواری» سرالکس فرگوسن، تصمیم گرفت رویکرد نرم‌تری را برگزیند. فرگوسن با صدای به شدت بلند بر سر بازیکنان فریاد می‌زد که این کارش به تنبیه سشواری معروف شده بود.

او به تیم یونایتد خود، که در نیمه اول با نتیجه ۲-۰ شکست خورده بود، گفت که باید به خود و هم‌تیمی‌های‌شان اعتماد کنند. رختکن ساکت و بازیکنانی که از واکنش مربی در بین دونیمه می‌ترسیدند، در آرامش دستورالعمل‌های لازم را برای نیمه دوم دریافت کردند. تن‌هاخ همچنین به آنها گفت که اشتباهات خود را فراموش کنند و در خط حمله شجاعت بیشتری نشان دهند.

او از اشاره کردن به یک بازیکن خاص خودداری کرد و کل تیم را باهم خطاب قرار داد. گفته می‌شود که سرمربی هلندی بعد از ناکامی بازیکنانش از کامبک در نیمه دوم احساس ناامیدی کرد.

سرمربی شیاطین سرخ اکنون مشغول تمرین با تیم است چراکه سفری دشوار و بازی مهمی در خارج از خانه مقابل برنتفورد در پیش دارند. تن‌هاخ به دلیل نگرش ویژه و امتناع از داد و بیداد کردن بر سر بازیکنانش در تیم بسیار محبوب شده است.

یونایتد با یک سری بازی‌های خانگی ترسناک مقابل لیورپول، آرسنال و منچسترسیتی روبه‌رو است.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.