بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

پیر امریک اوبامیانگ گزینه جانشینی تیمو ورنر در چلسی

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۷:۳۸

پس از قطعی شدن انتقال تیمو ورنر به لایپزیش، آبی‌های لندنی در تلاش برای جذب یک جانشین برای او هستند و توجه‌شان معطوف جذب پیرامریک اوبامیانگ شده است.

طرفداری | به گزارش مت لاو از تلگراف، چلسی در این هفته متوجه می‌شود آیا واقعا برای خرید پیرامریک اوبامیانگ شانس دارد یا نه. پس از انتقال دائمی تیمو ورنر به لایپزیش، چلسی باید خط حمله‌اش را تقویت کند. ورنر تنها مهره تهاجمی چلسی نخواهد بود که این تیم را ترک می‌کند؛ حکیم زیاش و کالوم هادسون اودوی دیگر بازیکنانی هستند که به واسطه نداشتن جایگاهی ثابت در ترکیب توخل، درخواست خروج داده‌اند.

در حالی که این روزها تمرکز چلسی روی خرید وسلی فوفانا، مدافع جوان لسترسیتی است، این هفته اطلاعات بیش‌تری در رابطه با بازگشت پیرامریک اوبامیانگ، مهاجم 32 ساله بارسلونا به لندن کسب خواهیم کرد. همان‌طور که بارها تاکید شده، بارسلونا از میان اوبامیانگ و ممفیس دیپای فقط یک نفر را خواهد فروخت. ممفیس دیپای اولویت اصلی یوونتوس است و پیشنهاد قرارداد دو ساله از بیانکونری دریافت کرده است. پیش‌تر گفته شد ژاوی به اوبامیانگ اعتماد کامل دارد و قرار است نقش مهمی در ترکیب بارسلونا به او بدهد اما با توجه به حضور روبرت لواندوفسکی در بارسلونا، شاید باشگاه مجبور شود مهاجم گابنی‌اش را بفروشد. با وجود رقابت بارسلونا و چلسی بر سر چند هدف نقل‌وانتقالاتی در این تابستان، رابطه دو باشگاه بسیار خوب است و به زودی مارکوس آلونسو از جمع آبی‌ها به بلوگرانا می‌پیوندد. 

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.