بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

تیم های دیگر دوتا دوتا مهاجم می خرند؛ پرسپولیس نمی تواند!/ چرا دلال ها علیه تیم های دیگر کارشکنی نمی کنند؟

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۲:۲۸

حمید درخشان سرمربی و کاپیتان پیشین پرسپولیس بر این باور است که لیگ بیست و دوم سخت تر از فصل گذشته خواهد بود. او برای این ادعای خود نیز دلایل جالبی دارد که در زیر می‌توانید آن را بخوانید.

پرسپولیس روز شنبه باید به مصاف ذوب آهن اصفهان برود. در این خصوص صحبتی ندارید؟

نه تنها ذوب آهن بلکه من تصور می‌کنم لیگ بیست و دوم به مراتب سخت تر از فصل گذشته خواهد بود!

چرا؟

به نظر من امسال رقیبان پرسپولیس خیلی خوب تقویت شده اند. شاید حواس کسی به فولاد خوزستان نباشد اما این تیم بازیکنان بسیار خوبی خریده اند. همین طور مس رفسنجان یا گل گهر سیرجان که نفرات مناسبی جذب کرده اند. استقلال و سپاهان هم با مربیان پرتغالی و خریدهای خارجی دنبال موفقیت بوده و فقط به قهرمانی فکر می‌کنند.

پرسپولیس هم البته تقویت شده و فقط مهاجم خارجی باید بخرد؟

نفرات خیلی خوبی جذب پرسپولیس شده اند اما به نظر من فاصله نفرات اول و دوم در این تیم زیاد است! شما می‌بینید یکسری ستاره جذب شده اند اما نفرات پشت سر آنها خیلی فاصله دارند. در لیگ طولانی و فرسایشی شما باید ذخیره‌های خیلی خوبی هم داشته باشید.

به نظر شما چرا پرسپولیس در خرید مهاجم خارجی ناکام بوده است؟

من نظر خاصی ندارم اما برایم عجیب است سایر تیم‌ها دوتا دوتا مهاجم و بازیکن خارجی می‌خرند و پرسپولیس نمی‌تواند! چرا؟ دلیلش را باید خود دوستان توضیح بدهند که چرا؟ معاون باشگاه مصاحبه می‌کند و مدام می‌گوید به زودی مهاجم خارجی می‌آید یا اینکه مشغول مذاکره هستیم اما اتفاقی نمی‌افتد و این موضوع هواداران را نگران می‌کند.

تیم های دیگر دوتا دوتا مهاجم می خرند؛ پرسپولیس نمی تواند!/ چرا دلال ها علیه تیم های دیگر کارشکنی نمی کنند؟

شما هم مثل برخی هواداران معتقدید دستوری از وزارت ورزش رسیده که خریدهای پرسپولیس متوقف شود؟

من قاطعانه چنین حرفی نمی‌توانم بزنم اما شما خودتان را جای هواداران پرسپولیس بگذارید. تیم محبوب شما به سرعت ۶ بازیکن بزرگ می‌خرد اما ناگهان نزدیک به دو ماه خریدهای باشگاه متوقف می‌شود. فلان باشگاه و بهمان باشگاه چپ و راست بازیکن و مهاجم خارجی می‌خرند اما پرسپولیس نمی‌تواند. چرا؟

ظاهرا برخی دلالان و ایجنت‌ها از داخل ایران کارشکنی کرده اند؟

چرا این دلالان و ایجنت‌ها علیه تیم‌های دیگر و رقیبان پرسپولیس نمی‌توانند کارشکنی کنند؟ این صحبت‌ها تکراری و خسته کننده شده و بهتر است آقایان اقدامی‌انجام دهند که خیال طرفداران راحت شود.

به نظر شما دلیل اصلی تأخیر عجیب در خرید مهاجم خارجی برای پرسپولیس چیست؟

من فکر می‌کنم مشکل اصلی پول خرید مهاجم خارجی است. من نمی‌دانم باشگاه پول و بودجه لازم را دارد یا اینکه می‌خواهد مهاجم ارزان قیمت و ۲۰۰ هزار دلاری بخرد؟ به هر حال پرسپولیس نیاز به مهاجم بزرگ و گلزن دارد و بازیکن خارجی با این مشخصات حداقل یک میلیون دلار می‌خواهد! پیدا کردن مهاجم با کیفیت آن هم با قیمت ۲۰۰ یا ۳۰۰ هزار دلار غیر ممکن است. به نظر من مشکل اصلی مالی است چرا که همه ما می‌بینیم سایر تیم‌ها به راحتی و با وجود تحریم‌های موجود بازیکن خارجی می‌خرند. این تأخیر نباید ربطی به تحریم‌ها یا دخالت ایجنت‌های ایرانی داشته باشد.

لابد از استوری جدید ملی پوشان در حمایت غیر مستقیم از یک نامزد ریاست فدراسیون و علیه نمایندگان مجلس شورای اسلامی‌مطلع شدید. نظری در این رابطه ندارید؟

دیگر این دخالت‌های بی مورد یا زیاده خواهی برخی ملی پوشان تکراری شده است. متأسفانه وقتی در مورد قبلی که درخصوص سرمربی تیم ملی بیانیه دادند برخوردی انجام نشد حالا در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال دخالت می‌کنند. این موضوع قابل پیش بینی بود و حالا هم اتفاق جدیدی نیفتاده است!

البته خیلی زود استوری‌ها پاک شد اما…

من گفتم که قاطعیت سرمربی و فدراسیون فوتبال می‌تواند جلوی این اتفاقات عجیب را بگیرد اما متأسفانه ما این قاطعیت را امروز از سوی هیچ یک نمی‌بینیم و عامل اصلی استوری یا بیانیه‌های ملی پوشان همین موضوع بوده است.

دسته بندی ها : خبرورزشی
برچسب ها : ,


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.