بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

پل اسکولز: حتی حضور یک نفر از بین فرد و مک تومینای در ترکیب اصلی منچستریونایتد اضافه است!

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ | ۲۳:۰۴

پل اسکولز خط میانی منچستریونایتد را در حد نام و اعتبار این باشگاه نمی‌داند. 

طرفداری | به گزارش مترو، منچستریونایتد فصل جدید را با باخت خانگی ۲-۱ مقابل برایتون شروع کرد. اسکولز در واکنش به این مسابقه در استودیوی اسکای گفت:

از همان لحظات ابتدایی مشخص بود پایان بدی در پیش است. مک تومینای مدام تلاش می‌کرد همراه توپ بدود؛ چنین چیزی مسخره است. کیفیت تیم در میانه میدان واقعا پایین بود. خوشحالم که بابت خطایش اخراج نشد ولی به نظرم شانس مقداری با او یار بود. آن صحنه راحت می‌توانست کارت قرمز به همراه داشته باشد. کیفیت تیم در میانه میدان اصلا خوب نبود و ما طی سالیان اخیر چنین عملکردی را از این دو بازیکن دیده‌ایم. تن هاخ باید با یک نفر از بین فرد و مک تومینای پیش برود ولی احتمالا حضور حتی یک نفر از آن‌ها هم اضافه خواهد بود! فرد دائما توپ را لو می‌دهد و مک تومینای هم همیشه می‌خواهد پا به توپ جلو برود و بعد توپ را از دست می‌دهد. توپ را به بهترین بازیکنان پاس بده! این کار سختی نیست. در چنین روزی، چنین اعمالی واقعا نابخشودنی است. 

اسکولز همچنین در پیش بینی رتبه پایان فصل منچستریونایتد اضافه کرد:

اریک تن هاخ مأموریت بزرگی را به دست گرفته است. او به بازیکن نیاز دارد؛ بازیکنانی که کیفیت بالاتری داشته باشند. با توجه به عملکرد امروز، بالاترین رتبه‌ای که این تیم می‌تواند به آن برسد، رده ششم است.  

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.