بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

رونمایی از مهاجمی که با پرسپولیس توافق کرد/ سرخ ها لیگ را با مهاجم برزیلی شروع می کنند

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 1 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ | ۸:۳۸

طی روزهای اخیر خبرهایی در خصوص توافق پرسپولیس با لوکادیا مهاجم هلندی منتشر شده بود اما آخرین مذاکره سرخ ها با این بازیکن نتیجه ای در بر نداشت تا هواداران پرسپولیس حسابی نگران شروع لیگ بدون مهاجم خارجی باشند.

ماجرایی که باعث شد تا باشگاه پرسپولیس طی بیانیه ای رسمی اعلام کند همچنان پیگیر خرید مهاجم خارجی است و در این خصوص به توافقاتی هم با یک گزینه رسیده است.

گفته می شودآلیسون سافیرای‌برزیلی که درتیم بلننسس پرتغال توپ میزند، اخیرا توسط چند ایجنت‌ و واسطه به باشگاه پیشنهاد شده و ظاهرا مذاکرات به صورت جدی آغاز شده و توافق اولیه با این بازیکن انجام شده است.

این‌بازیکن‌که ۲۶ سال سن دارد، ارزش تقریبی‌اش در سایت ترانسفر مارکت، ۴۰۰ هزار دلار اعلام برآورد شده. باید منتظر ماند و دید که آیا کارهای انتقال این مهاجم برزیلی به‌پرسپولیس‌نهایی میشود یا مثل دیگر گزینه‌ها، این‌گزینه هم نمیتواند سرخپوش شود.

درویش و محمد محمدی آزمون سختی برای جذب مهاجم خارجی در پیش دارند. ماموریتی که در ۵۰ روز گذشته به نتیجه نرسیده تا کادر مدیریتی پرسپولیس همچنان در این ماجرا ناکام باشند.


سفرمارکت بلیط هواپیما

یک پاسخ به “رونمایی از مهاجمی که با پرسپولیس توافق کرد/ سرخ ها لیگ را با مهاجم برزیلی شروع می کنند”

  1. پرسپولیس گفت:
    1
    0

    درویش و محمدی فقط یک بازیکن باید می‌خریدن که قصد اومدن به پرسپولیس رو نداشت برای این تک بازیکن دو ماهه دارن دور خودشون می‌چرخند. نمره منفیه صد به این تیم مدیریت و به امید ریشه کن شدنه جفتشون از باشگاه که رفتن یه مهاجم چهارصدتایی بگیرن در صورتی که عبدی 700 تا می ارزه ینی هرچه از ناتوانی این ها بگم کم گفتم مهاجم زیر یک ملیون برای پرسپولیس هیچ سودی نداره جز پر کردن جیب دلال متاسفانه باید با مدیریت این دو تا فعلا سوخت و ساخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.