بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

کارل هاینتس رومنیگه: یوونتوس دلیخت را به دلایل فنی فروخت

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۶:۴۸

مهاجم سابق اینتر و اسطوره ی باشگاه بایرن مونیخ در مورد باشگاه مختلف ایتالیا به بحث و بیان نظرات خود پرداخته است. بازار نقل و انتقالات ایتالیا به صورت هیجان انگیزی پیش رفته است. تقریبا تمام تیم های برتر به تقویت ترکیب خود پرداخته اند.

طرفداری | کارل هاینتس رومنینگه در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت در مورد فیلیپ کوستیچ که اخیرا به یوونتوس لینک شده است، گفت:

برای آینتراخت فرانکفورت بسیار بازیکن مهمی بوده است. بسیار سریع است و از لحاظ فنی در سمت چپ کیفیت بالایی دارد. تیم آینتراخت تلاش می کند به هر شکلی او را در تیم حفظ کند و امشب او را در بازی با بایرن مونیخ در ترکیب قرار دهد. با این حال، هزینه ی زیادی ندارد و بازیکن گرانی محسوب نمی شود.

مدیر سابق بایرن مونیخ در مورد این که گفته می شود سری آ لیگی برای بازیکنان پیر مثل دی ماریا است تا بتوانند به دوران بازی خود پایان دهند، گفت:

این موضوع را قبول ندارم. در آلمان بازیکنان جوان جذب می شوند تا رشد کنند و از فروش آن ها برای باشگاه ها درآمد کسب شود. من به ترکیب تجربه و جوانی اعتقاد دارم. در بایرن با این شیوه جام ها را فتح کردیم. بازیکنانی مثل دی ماریا را پیر نمی دانم. به آن ها با تجربه می گویم. آنخل هنوز می تواند ارزش های خود را نشان دهد. بازیکنی است که اعتبار بالایی دارد.

رومنیگه در مورد بازگشت لوکاکو به تیم سابق اش اینتر، گفت:

روابط روملو با چلسی و شاید توخل خوب پیش نرفت. کار درستی کرد که به جایی که در آن موفق بود، بازگشت. دوست من جوزپه ماروتا کار بزرگی انجام داده است. سال قبل لوکاکو را با رقمی قابل توجه به چلسی فروخت و امسال با مبلغی اندک او را بازگردانده است.

رومنیگه در مورد رقابت امسال تیم ها بر سر اسکودتو، گفت:

شروع بد فصل گذشته ی یوونتوس به تیم های شهر میلان اجازه داد خودی نشان دهند. اگر یوونتوس شروع خوبی داشت می توانست باز هم به روند کسب جام های پی در پی خود بازگردد. کمی بابت اسکودتو گرفتن میلان شگفت زده شدم. اینتر می توانست قهرمانی خود را تکرار کند اما در هفته های سختی که داشت، امتیاز های مهمی از دست داد. فصل گذشته اینتر قوی ترین تیم رقابت ها را داشت.

رومنیگه در مورد رم و مورینو، گفت:

رم به عنوان یک باشگاه مهم تولدی دوباره داشته است. آن ها برای مدت زیادی بود که جامی نبرده بودند. به لطف مورینیو بود که آن ها جام بردند. این درست است که قهرمان چمپیونز لیگ نشده اند اما همین که برنده ی یک جام اروپایی شوند، یک موفقیت برای آن ها محسوب می شود. مورینیو یک شخصیت بزرگ است که در گذشته خوب عمل کرده است و به نظرم با خرید های خوبی که رم داشته است، برای آینده هم آماده است. طرفداران رم رویای عناوین بزرگ تری را دارند اما فکر می کنم آن ها توانایی کسب اسکودتو را ندارند. اعتقاد دارم امسال اینتر مدعی اصلی قهرمانی در رقابت های سری آ است. 

رومنیگه در مورد ماتیاس دلیخت و این که آیا ارزش هزینه ای که برای او شد را دارد یا خیر، گفت:

 باید عملکرد او را دید. یوونتوس هم هزینه ی زیادی برای او کرده بود. به نظرم بیانکونری دلیخت را علاوه بر دلایل مالی به این دلیل فروخت که عملکرد او از لحاظ فنی برای آن ها متقاعد کننده نبود. بایرن مونیخ بعد از رفتن آلابا رهبری برای خط دفاعی نداشت.

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.