بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

فرهادی: پرونده ویلموتس فدراسیون را با بحران مواجه کرده/ سونامی کمترین توصیف درمورد پرونده است

منبع : خبرگزاری ایلنا
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۱:۳۱

مدیر امور حقوقی فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به آثار مالی و خسارت های قرارداد ویلموتس برای فدراسیون فوتبال، سونامی کمترین توصیف برای این قرارداد و بحران های ناشی از آن می باشد.

به گزارش ایلنا، آرش فرهادی در خصوص موضوعات مطرح شده درباره هزینه های پرونده مارک ویلموتس گفت: مهم ترین اثر این قرارداد در صورت های مالی و ترازنامه فدراسیون فوتبال می باشد که باعث زیان ده شدن فدراسیون و بحرانی شدن شرایط مالی مجموعه فوتبال شده است.

وی تصریح کرد: علاوه بر حکم صادره برای ویلموتس، حکم دستیارانش از سوی CAS و برگ تشخیص مالیات 32 میلیارد تومانی نیز به فدراسیون فوتبال ابلاغ شده است و با وجود تلاش وثوق احمدی و تیم حقوقی همراهش در کاهش میزان محکومیت که شایسته قدردانی است ، پرداخت مبلغی حدود چهار میلیون یورو برای فدراسیونی که ساختمانش را هم از دست داده یک فاجعه محسوب می شود.

مدیر امور حقوقی فدراسیون فوتبال ادامه داد: نکاتی که مقام عالی وزارت ورزش سجادی در خصوص زیان هاى ناشی از پرونده اعم از مالیات و ساختمان و مبلغ نقدی مطرح و از عبارت سونامی استفاده کردند به طور کامل مستند و درست است و علاوه بر این موارد، زیان های قابل توجه دیگری باقی مانده که آثار آن در آینده مشخص می شود.

فرهادی عنوان کرد:‌ تلاش‌های مسئولان حقوقی وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال ادامه دارد و ما امیدوار به کمک دولت محترم هستیم تا زیان ها و خسارت‌های این فاجعه را برای فدراسیون کمتر کنیم. بدهی ۳۲ میلیارد تومانی مالیات قرارداد ویلموتس، جدای از مالیات پرداخت نشده قرارداد کارلوس کی روش سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال است که هم اکنون به طور اقساطی به اداره دارایی پرداخت می شود.

وی در گفت و گو با سایت فدراسیون فوتبال افزود: فدراسیون فوتبال متاسفانه با تبعات ناشی از این پرونده مواجه است اما جا دارد از همراهی و تلاش های سجادی و همکارانش و معاونت حقوقی وزارت به ویژه در خصوص تعاملى که از طریق وزارت ورزش با وزارت اقتصاد جهت همکاری با فدراسیون در حل و فصل آثار ناشی از این پرونده ایجاد شد تشکر کنیم و امیدوارم با حمایت وزارت ورزش و دولت محترم مشکلات حاصل از این قرارداد هرچه زودتر رفع شود.

 

انتهای پیام/


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.