بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

آقای ساپینتو گوش مردم از این حرف ها پر است/ خدا کند این پرتغالی بهانه نیاورد که من تیم را نبسته‌ام/ من یاغی نبودم مجبورم کردند از استقلال بروم

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ | ۱۷:۴۸

علیرضا نیکبخت واحدی، بازیکن اسبق استقلال که از این تیم راهی پرسپولیس هم شد در گفتگو با خبر ورزشی، درباره سریال یاغی که این روزها در شبکه نمایش خانگی مورد استقبال خانواده‌ها قرار گرفته و همچنین وضعیت استقلال و بازگشت سرمربی اش از پرتغال، همچنین سالروز تولد علی انصاریان اظهاراتی را مطرح کرد.

سرمربی استقلال به تهران برگشت. نظرتان درباره وضعیت این تیم چیست؟

باعث خوشحالی است که بالاخره ساپینتو به تهران برگشت. اما ای کاش اصلا نمی رفت و یا خیلی زودتر این اتفاقات می افتاد. چون استقلال زمان نقل و انتقالات را از دست داد و بازیکنان خوب جذب تیمهای دیگر شدند. امیدوارم استقلال از فصل نقل و انتقالات خیلی عقب نیفتاده باشد.

فکر می کنید این شرایط تاثیری روی کار ساپینتو داشته باشد؟

قطعا تاثیر گذار است. فقط امیدوارم اتفاقاتی که در آینده رخ می دهد موجب نشود ساپینتو بگوید من دخالتی در تیم بستن نداشتم و این تیم، تیمی نیست که من میخواستم. به هر حال خودش دیر به ایران آمد و دیر انتخاب شد و شاید بخواهد در آینده چنین بهانه‌هایی بیاورد که اصلاً از طرف هواداران قابل قبول نیست. چون آنها با این قبیل بهانه‌ها خوب آشنا هستند.

صحبت از حضور خسرو حیدری در کادر فنی استقلال مطرح شده! شما فکر می کنید که مربی ایرانی با چه خصوصیاتی به درد استقلال و مربی پرتغالی میخورد؟

برای من فرقی نمی کند چه کسی کنار ساپینتو باشد. مهم این است که هر کسی می آید بتواند زمینه ساز موفقیت استقلال باشد. ما در فصل نقل و انتقالات کارمان را دیر شروع کردیم و امیدوارم ساپینتو با تحقیق کامل به استقلال آمده باشد.

آقای ساپینتو گوش مردم از این حرف ها پر است/ خدا کند این پرتغالی بهانه نیاورد که من تیم را نبسته‌ام/ من یاغی نبودم مجبورم کردند از استقلال بروم

منظور از تحقیق کامل چیست؟

استقلال که فصل قبل بهترین خط دفاع را داشت هنوز نتوانسته ارکان اصلی اش را در این تیم نگه دارد. تیمی که خط دفاعی اش باید خط دفاعی تیم ملی را تشکیل می داد هنوز نمی داند سیاوش یزدانی و مرادمند می توانند به این تیم برگردند یا نه! از آن طرف عارف غلامی تکلیفش روشن نیست. دانشگر که رفت و وضعیت در استقلال اصلاً آن چیزی نیست که طرفداران انتظارش را برای فصل جدید داشته باشند.

با این شرایط پیش بینی تان از فصل پیش رو چیست؟

باز هم تکرار می کنم امیدوارم اتفاقات خوبی برای استقلال رخ بدهد و اگر چنین شرایطی به وجود نیامد ساپینتو دنبال بهانه نباشد که من تیم را نبستم یا من تیم را دیر تحویل گرفتم.

شما خبر دارید چه کسی برای استقلال یارگیری می کند؟

خیر! من نمی دانم ولی قطعاً این مسائل باید از طرف باشگاه برای ساپینتو روشن شده باشد تا در آینده بهانه‌ای برای نتیجه نگرفتن نداشته باشد.

سریال جدید یاغی را نگاه می کنید؟

بله و برخلاف آنهایی که می‌گویند این سریال به اهالی کشتی توهین کرده من معتقدم این سریال نشان میدهد که اهالی کشتی تا چه اندازه اهل معرفت و رفاقت هستند. این سریال نشان می دهد با ورزش می توان همه مشکلات و عقب افتادگی ها را جبران کرد. شما می توانید از طریق آشتی کردن با ورزش به همه مشکلات پشت پا بزنید.

آقای ساپینتو گوش مردم از این حرف ها پر است/ خدا کند این پرتغالی بهانه نیاورد که من تیم را نبسته‌ام/ من یاغی نبودم مجبورم کردند از استقلال بروم

وقتی اسم یاغی می آید همه فوتبالی ها به یاد شما یا مهدی هاشمی نسب و بازیکنانی که بین استقلال و پرسپولیس جابجا شدند می افتند. خودتان چنین حسی ندارید؟

من یاغی نبودم. متاسفانه من انتخاب درستی نکردم و یا شاید بتوان گفت که بر اساس یک سری فشارها مجبور شدم انتخابم را از تیم محبوبم به تیم رقیب تغییر بدهم. چطور ممکن است که کاپیتان استقلال باشید و تصمیم بگیرد از استقلال بروید؟ متاسفانه کاری کردند که من از استقلال جدا شوم. بعد هم یک عده اسم یاغی را روی ما گذاشتند.

نظرتان درباره علی شادمان بازیگر نقش جاوید در سریال یاغی چیست؟

قبلا فیلم میم مثل مادر او را دیده بودم. علی یک بازیگر فوق العاده و تواناست. به نظرم شخصیتی که در این فیلم به او دادند را هم کاملاً خوب ایفا می کند. نقش نوجوانی را دارد که در محله های ضعیف شهر زندگی کرده و آرام آرام خودش را بالا میکشد. این سریال خیلی آموزنده است.

چطور؟

چون نشان می دهد با قرار گرفتن یک جوان در مسیر درست چقدر از مشکلات حل می شود. واقعاً از این دست جوانان خیلی زیاد داریم که اگر به آنها توجه شود و برایشان وقت گذاشته شود تک تک آنها می توانند در زمینه های مختلف به کشورمان کمک کنند.

آقای ساپینتو گوش مردم از این حرف ها پر است/ خدا کند این پرتغالی بهانه نیاورد که من تیم را نبسته‌ام/ من یاغی نبودم مجبورم کردند از استقلال بروم

امروز سالگرد تولد زنده یاد علی انصاریان است. صحبتی در این باره دارید؟

علی دوست محبوب و رفیق شفیق من بود. هنوز باور نکرده ام که از جمع ما رفته باشد. ای کاش امروز زنده بود تا به جای این حرفها تولدش را تبریک می گفتم. علی تا ابد در قلبم جا دارد و همیشه یادش زنده است. از طریق رسانه خبر ورزشی بار دیگر یادش را گرامی می‌دارم و به خانواده‌اش تسلیت می گویم.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.