بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

دومین صید بزرگ آبی ها از اروپا / قول یک ستاره به مدیران؛ خودم رضایتنامه می گیرم تا استقلالی شوم!

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ | ۹:۲۸

استقلال در فصل گذشته لیگ برتر ۳ هافبک دفاعی در تیمش داشت. مهدی پور،زبیر نیک نفس، سعید مهری که البته مهری تقریبا در تمامی بازی ها یا نیمکت نشین بود و یا در لیست آبی ها قرار نمی گرفت. به این ترتیب گفته می شود مهری به زودی از جمع آبی ها خداحافظی خواهد کرد تا فقط ۲ هافبک میانی در لیست استقلال باقی بماند.

با پایان رقابت های لیگ بیست و یکم و قهرمانی استقلال نام ۳ هافبک ملی پوش گفته می شد در لیست خرید استقلال قرار دارد. سعید عزت اللهی، امید ابراهیمی و البته علی کریمی.

در خصوص امید ابراهیمی این بازیکن رسما اعلام کرد از شرایطش در قطر راضی است و حتی اگر پیشنهادی هم از سوی استقلال به این بازیکن داده شود او قبول نخواهد کرد.

سعید عزت اللهی هم که هر از گاهی گزینه استقلال و پرسپولیس و سایر تیم های لیگ برتری می شود فعلا قصدی برای بازگشت به فوتبال ایران ندارد تا تنها علی کریمی در لیست آبی ها باقی بماند.

کریمی فصل قبل در لیگ ترکیه حضور داشت اما به دلیل مصدومیت نتوانست در کایسری اسپور توانایی های خود را ثابت کند و به همین دلیل در فصل جدید و با توجه به نیاز استقلال به یک هافبک دفاعی قصد بازگشت به ایران را دارد.

گفته می شود این بازیکن که خودش علاقه مند است تا دوباره پیراهن آبی به تن کند به مدیران استقلال گفته با توجه به مذاکراتی که پیش از این برای جدایی از کایسری اسپور دشته به دنبال گرفتن رضایتنامه از این تیم است تا فصل آینده استقلالی شود.

به این ترتیب اگر اتفاق غیرمنتظره ای رخ ندهد در روزهای آینده باید شاهد جدایی رسمی این بازیکن از کایسری اسپور و امضای قراردادش با استقلال باشیم. استقلال پیش از این موفق شده با کاوه رضایی هم که فصل قبل در بلژیک حضور داشت توافق کند.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.