بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

سیدعباسی: تک و تنها هستیم و هیچکس حواسش به ما نیست

منبع : خبرگزاری ایلنا
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ | ۰:۰۰

سرمربی شهرخودرو همچنان به وضع این تیم معترض است.

به گزارش ایلنا، سید داود سید عباسی سرمربی شهرخودرو در پایان بازی این تیم با گل گهر در نشست خبری این بازی گفت: هنوز هم وضعیت روی همان منوال است. تیم ما بی‌کس است. به تیم خوب گل گهر این تساوی را تبریک می‌گویم. هیچکس از توانایی‌های این تیم غافل نیست.

وی افزود: امیر قلعه نویی استاد و مربی من بوده و افتخار می‌‌کنم امروز در کنار این استاد بزرگ کنار زمین قرار گرفتم. برای خودم جذابیت‌های خاصی داشت.  باید به بازیکنان خودمان هم دست مریزاد بگویم که با جریان‌های وحشتناکی می‌‌جنگیم.

سرمربی شهرخودرو عنوان کرد: با توجه به تمام مشکلات برخی جریان‌ها هم علیه شهرخودرو است. اسم تیم ساده‌ترین چیز است. اتفاقاتی در جریان بازی افتاد.‌  می‌نشینند کارشناسی می‌کنند و 3-2 صحنه را بررسی کرده و می‌گویند خطا بود یا نبود. پنالتی بود یا نبود. خیلی راحت می‌شود بازی را درآورد. البته هیچکس به توانایی‌های گل گهر تردیدی ندارد و این تیم احتیاجی به این کارها ندارد. در تمام بازی‌ها غالب بوده و از لحاظ فنی و تاکتیکی تیم قابل احترامی است اما ناخودآگاه جریانات علیه تیم ما بود. با اینکه بازیکنان من جوان هستند و برخی از آنها سال اول‌شان است که در لیگ برتر بازی می‌کنند اما با چشم می‌بینیم نه فقط درون زمین بلکه با برخی جریانات خارج از زمین که علیه شهرخودرو است می جنگند. امروز در 3-2 صحنه داور روی خود را آن طرف کرده بود و اجازه نمی‌داد بازیکن ما درون زمین برود. هرچه هم به کمک داور گفتیم بازیکن ما را به زمین بفرست می‌گفت هندزفری‌ام کار نمی‌کند و هرچه به داور می‌گویم نمی‌شنود.همانگونه که مربی بزرگی مثل قلعه نویی یا خود ما تعویض و مدیریت می‌کنیم تا بازی بازگردد، برخی دوستان هم کارشان را خیلی خوب بلد هستند.

سید عباسی اظهار داشت: بازی خیلی خوب و زیبایی بود. خودمان و تماشاگران کیف کردیم. باید بار دیگر حضور تماشاگران در ورزشگاه را تبریک بگویم. بازی با حضور آنها در این ورزشگاه زیبا و چمن بسیار عالی لذت خاصی داشت. گل‌گهر تیم بسیار خوبی است و روز گذشته هم گفتم اگر از این تیم امتیاز کسر نمی‌شد، اکنون شاید شانس اول قهرمانی بود.

وی افزود: باید به مسئولان تیم گل گهر هم برای تامین این امکانات خدا قوت بگویم. خود ما برخی چیزها را نداریم و امروز هم که مشغول ورود به زمین بودیم، نمی‌دانستم درمورد بازیکنانم چه بگویم. فقط باید از آنها و همچنین افرادی که واقعا شهرخودرو را حمایت می‌کنند تشکر کنم. اگر بخواهم از تیمم بگویم، قصه 700 من مثنوی است.

سرمربی شهرخودرو عنوان کرد: خیلی سال است در فوتبال ایران به لطف خدا بوده‌ام و تیم‌هایی را دیده ام چه مشکلاتی دارند اما هر تیمی مشکل داشته دست کم مسئولان شهرش پشتش بوده‌اند. هیچکس را نداریم و فقط خدا را داریم. از خودش هم می‌گیریم. هیچ ادعایی نداریم و فقط از آن بالایی می‌گیریم. نمی‌شود زحمت بچه‌ها بدون جواب بماند. نمی‌شود تلاش این بی‌کس‌ها بی‌جواب بماند. به شهرستان های مختلف می‌رویم و برخی چیزها را می‌بینیم. در همین سیرجان آدم از این امکانات و ورزشگاه لذت می‌برد. چرا باید واقعیت و حقیت را نگوید. هیچ چیز نمی‌توانم به بازیکنان جوانم که از جان مایه می‌گذارند بگویم اما کسی که حق این بچه‌ها را می‌خورد، خدا در همین دنیا و روز قیامت جوابش را می دهد.

وی افزود: شخص خاصی را مثال نمی‌زنم و از هیچکس اسم نمی‌برم. از تیم خوب گل‌گهر و مسئولان این باشگاه تشکر می‌کنم زیرا آدم حس می‌کند در سیرجان در فضایی حرفه‌ای بازی می‌کند. برای قلعه نویی و تیمش آرزوی موفقیت دارم. به بچه‌ها هم بار دیگر خسته نباشید می‌گویم و از خدا می‌خواهم خودش حواسش به ما باشد زیرا هیچکس حواسش به ما نیست. 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *