بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

۱۰ نفره هم نمی بازم

منبع : خبرگزاری مهر
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ | ۲۳:۱۴

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد مجیدی بعد از پایان بازی استقلال برابر پیکان در هفته بیست و چهارم لیگ برتر که با نتیجه تساوی بدون گل تمام شد، گفت: به بازیکنان هر دو تیم بخصوص تیم خودم خسته نباشید می گویم که با تمام وجود ۱۰ نفره بازی کردند. در نیمه اول همه چیز خوب بود. اختیار توپ و زمین و ایجاد موقعیت با استقلال بود که متاسفانه صحنه دقیقه ۴۰ روند بازی را عوض کرد. در نیمه دوم تعویض هایی کردیم و دنبال برد بودیم ولی متاسفانه نتیجه لازم را نگرفتیم.

وی در خصوص اخراج سیلوا در این مسابقه تاکید کرد: نمی خواهم مثل بعضی ها اینجا داد و بیداد کنم و بهانه بیاورم. اگر این اتفاق برای استقلال بود نه خطا می گرفتند و نه کارت می دادند. مهاجم پیکان به توپ نمی رسید و اصلا خطا نبود. نهایتش کارت زرد بود. اگر آنالیز کنید می بینید از داوری ضربه خورده ایم. نمی خواهم در اینباره صحبت کنم. احساسم این است ما ضرر می کنیم و بقیه داد و بیداد می کنند. این خنده دار و باعث تاسف است. اتفاقاتی برای استقلال رخ داده است که احساس می کنم دوست ندارند استقلال قهرمان شود.

مجیدی تاکید کرد: بخواهید ۱۰ مورد را می گویم. فیلم مارمولک را دیده اید. راه های رسیدن به خدا را می دانید؟ راه های قهرمان نشدن استقلال را به شما یکی، یکی می گویم. یک برویم استادیوم و ساعت سه بازی است. یک و نیم نامه بزنند دو بازیکن نمی توانند بازی کنند. اینقدر هماهنگ شده که زمان هم ندهند بازیکن جایگزین کنیم. مثل بازی های محلی.

وی گفت: مورد دوم؛ در این مملکت دزدادن و جاعلان و فاسدان تحت تعقیب نیستند ولی مسئولان دست و صورت نشسته در تلویزیون دنبال دو سرباز هستند. غیر از این است؟ یارو هشت صبح در تلویزیون دنبال دو سرباز استقلال است. آدم هزار میلیارد پول برده کسی تعقیب نمی کند. چه کردید با این دو جوان؟ چطور دلتان می آید شب بخوابید؟ کسی می داند وضعیت روحی سیاوش و حسین چطور است.

سرمربی استقلال ادامه داد: راه سوم این است که استقلال را در نیمه نخست ۱۰ نفره کنید. راه دیگری پیدا کنید؛ ما ده نفره هم نمی بازیم. بهانه نمی آورم. دوباره نگویند فرهاد فرار رو به جلو کرده است. کارهایی که مربیان دیگر کرده اند من کرده بودم به قرآن ساعت ۱۲ میدان آزادی مرا دار زده بودند. فرقش چیست؟ اگر این کارها را من کرده بودم چه کار می کردند؟ اتفاقی که امروز افتاد؛ اصلا بگوییم داوری؛ احساس می کنم کسی که باید طلبکار باشد ما هستیم. رفت و برگشت در دربی پنالتی ما را نگرفتند ولی بقیه صحبت می کنند. نمی فهمم با چه رویی صحبت می کنند. تیم مرا نیمه اول ۱۰ نفره می کنید. راه دیگری پیدا کنید. ۹ نفره کنید.

هر حرفی بزنم سندیت ندارد چون قانونی وجود ندارد. هرطور بخواهند عمل می کنند. به خدا اطلاعی ندارم. باشگاه گفت مراحل معافیت تمام شده و به زودی به تمرین می آید. تا نیاید باور نمی کنم.

قهرمانی: بازیکنان من شایسته ترین بازیکنان برای قهرمانی هستند. بازیکنان من بهترین در ایران هستند؛ الکی شلوغ نکنید. الکی دنبال داستان نباشید. چطور سال های دیگر این مسائل نبوده و امسال این اتفاق افتاده است؟ سال های دیگر تیم های دیگر قهرمان شدند چیزی نبوده است؟

ادامه دارد…

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *