بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

رضا مهاجری: افتخار می کنم که در نفت مسجد سلیمان کار می کنم

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ | ۲۳:۰۶

رضا مهاجری پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل ذوب‌آهن اظهار کرد:

به بچه‌های تیمم و مجموعه باشگاه خسته نباشید می‌گویم. امروز افتخار کردم با این مجموعه کار می‌کنم. امروز مزد تلاش‌مان را گرفتیم. این بچه‌ها خواستند و خوشحالم پیروز شدیم. یک بغض در گلوی قوم بختیاری و شهر مسجدسلیمان بود و ما توانستیم دل‌شان را شاد کنیم اما این پایان کار نیست و با یک گل بهار نخواهد شد. ۶ بازی داریم که باید ادامه دهیم.

به گزارش طرفداری؛ او ادامه داد:

در نیمه اول خوش شانس بودیم و علی محسن زاده دروازه‌ ما را نجات داد. در نیمه اول مشکلاتی در خط دفاعی داشتیم که باید در ادامه این مشکلات را حل کنیم. در نیمه دوم بهتر بودیم و سعی کردیم بازی را برای خودمان قابل پیش بینی کنیم. بعد از گلزنی بازی را حفظ کردیم و اگر شانس داشتیم گل‌های بیشتر هم می‌زدیم. بردن این ذوب‌آهن در اصفهان کار سختی است و خوشحالم این پیروزی را به دست آوردیم. نباید اعتماد به نفس کاذب به دست آوریم و باید بتوانیم سرمایه مردم مسجدسلیمان را در لیگ برتر حفظ کنیم. هنوز چیزی برای ما تمام نشده و امیدوارم با تلاش همه بردهای بعدی را به دست آوریم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان درباره قضاوت داور این دیدار گفت:

من کمتر سعی می‌کنم درباره داوری صحبت کنم. داوران ما با حداقل‌ها دارند کار می‌کنند و در همه جای دنیا با امکانات بیشتر باز هم اشتباه وجود دارد. در ایران شرایط خوبی وجود ندارد و با این شرایط باید دست داوران را بوسید.

دسته بندی ها : طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *