بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

حاشیه بازی استقلال و‌ پیکان| درخواست گوینده ورزشگاه از هواداران استقلال/ اشتباه چشمی خطرساز نشد

منبع : خبرگزاری فارس
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ | ۲۲:۱۴

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پس از پایان نیمه اول برخی بازیکنان استقلال مانند روزبه چشمی و آرمان رمضانی در زمین باقی ماندند و به گرم کردن پرداختند.

* هنگام بازگشت تیم‌ها به زمین هواداران استقلال به فحاشی علیه داور و مجتبی حسینی پرداختند. در این هنگام گوینده ورزشگاه از آنها خواست تا ضمن رعایت احترام از تماشای بازی لذت ببرند.

* با شروع نیمه دوم پرچم معروف و اینتری استقلال روی سکوها باز شد.

* در دقیقه ۴۸ تصمیم داور مبنی بر خطا به سود پیکان در زمین این تیم، اعتراض شدید چشمی، فرهاد مجیدی و هواداران استقلال را در پی داشت.

* پس از این اتفاق داور چهارم به سمت سرمربی استقلال رفت و او را به آرامش دعوت کرد.

* کارت زرد داور به نوروزی فرد مدافع پیکان واکنش هواداران استقلال را در پی داشت زیرا آنها معتقد بودند مانند صحنه اخراج سیلوا، بازیکن پیکان نیز در این لحظه باید کارت قرمز می‌گرفت.

* با سرنگونی بازیکن استقلال در‌ محوطه جریمه پیکان در دقیقه ۵۵، هواداران اعتقاد به پنالتی داشتند، اما داور دستور به ادامه بازی داد.

* در دقیقه ۵۶ بازیکن پیکان از پشت‌مدافعان استقلال فرار کرد. در این صحنه روزبه چشمی‌که تسلط خوبی به صحنه نداشت دستش را به نشانه آفساید بالا برد، اما حضور به موقع غلامی مانع از تهدید دروازه استقلال شد. پس از این اتفاق فرهاد مجیدی به سمت نیمکت رفت و با صالح مصطفوی به مشورت پرداخت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *