بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

ستاره سابق تیم ملی مصر: کی‌روش مربی شکست خورده است

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱ | ۱۴:۲۹

ستاره سابق تیم ملی فوتبال مصر کارلوس کی‌روش را یک مربی شکست خورده عنوان کرد.

 به گزارش طرفداری، ناکامی تیم ملی مصر با «کارلوس کی‌روش» و بازماندن این تیم از صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر موجب شد تا مسوولان مصری قید همکاری را با وی زده و ایهاب جلال را جانشین مرد پرتغالی کنند. البته این جانشینی کوتاه مدت بود و  فدراسیون فوتبال مصر  به دنبال بازگرداندن مرد پرتغالی به راس تیم ملی این کشور است.

اقدامی که واکنش‌های منفی زیادی را به همراه داشته و  به نظر می‌رسد که بازگشت سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران به سرزمین فراعنه کاملا منتفی است. یکی از مهمترین مخالفان بازگشت کی‌روش، ستاره اسبق تیم ملی فوتبال مصر است که وی را یک مربی شکست خورده لقب داد.

به گزارش تارنمای خبری البیان مصر، رضا عبدالعال ستاره اسبق تیم ملی فوتبال مصر با اشاره به تلاش فدراسیون برای همکاری مجدد با کارلوس کی‌روش گفت:

استخدام کی‌روش یک دور باطل است و نمی‌دانم مسوولان چرا به دنبال بازگرداندن وی هستند. این یک کار اشتباه است و نباید اتفاق بیفتاد.

او گفت:

کی‌روش یک مربی شکست خورده است و بازگشت وی به سرزمین فراعنه بی‌فایده است. فدراسیون فوتبال مصر هم قبول دارد که کی‌روش به خاطر خزانه خالی این فدراسیون از دلار پاسخ منفی داده است.

در پایان این گزارش به نقل از ستاره اسبق تیم ملی فوتبال مصر آمده است: حضور  فراعنه در فینال جام ملت‌های آفریقا  به خاطر نبوغ کی‌روش نبود بلکه به خاطر روحیه بازیکنان بود.

ترجمه از ایرنا

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.