بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

حسن روشن: هرکس ساپینتو را آورده می‌ خواهد جانشینش شود! / همین شومن به درد استقلال می‌خورد

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱ | ۱۴:۱۸

حسن روشن پیشکسوت استقلال می گوید حرف‌های مربی پرتغالی برای نوجوانان ۱۴ ساله خوب است!

به گزارش طرفداری، مصاحبه حسن روشن را می خوانید:

نظرتان درباره انتخاب سرمربی پرتغالی استقلال چیست؟

فقط همین آقا دوای درد استقلال بود که کنار زمین شکلک دربیاورد، کارهای عجیب و غریب کند و رفتارهایی داشته باشد که به جای بازیکنان درون زمین، هواداران استقلال را سرگرم کند.

فکر میکنید این انتخاب درست نبوده؟

اول باید دید اصلا چه کسی این آقا را برای استقلال لقمه گرفته! باید ببینیم این فرد از چه طریقی به باشگاه معرفی شده است. باشگاهی که کمیته فنی ندارد بر چه اساسی و با اعتماد به چه کسی رفته و این مربی را انتخاب کرده؟ من که او را کامل نمی‌شناسم ولی صحبت‌هایی که درباره اش می‌شود و فیلم و عکس‌هایی که از او می‌بینم مشخص می‌کند مربی متعادلی نیست. از همان دست مربیانی است که فقط بین پرتغالی‌ها می‌توان پیدا کرد.

چطور؟

یادش بخیر! مربی سابق تراکتور یا کارلوس کی روش را فراموش نکرده ایم. رفتارهای عجیب و غریب تنها شاخصه مربیان پرتغالی است. امیدوارم این مربی برای استقلال زیاد از حد مشکل ساز نشود.

درباره وعده چهار قهرمانی به هواداران استقلال چه نظری دارید؟

آنهایی که یک وعده قهرمانی میدهند از پس آن نمی‌توانند بربیایند. این بنده خدا چه فکری کرده که به هواداران استقلال قول چهار قهرمانی داده؟ خدا می‌داند چه فکری کرده که آمده و این حرفها را به طرفداران استقلال زده است! کسی که هنوز نیامده، تیم را ندیده و نشناخته بر چه اساسی قول چهار قهرمانی میدهد؟ این حرفها شاید برای نوجوانان ۱۴، ۱۵ ساله جذاب باشد ولی برای پیشکسوتی که در این باشگاه استخوان خرد کرده چیزی جز حرفهایی از سر بی فکری نیست. متاسفانه اگر هم حرف بزنیم بده می‌شویم.

چرا راحت صحبت نمی‌کنید؟

من با کسی تعارف ندارم و راحت حرفم را میزنم. یک عکس از جلسه معارفه سرمربی جدید استقلال دیدم که تنها کسی که در آن عکس مشخص نبود خود سرمربی بود! جماعتی دور میز جمع شده بودند تا یک عکس یادگاری بگیرند. اصلا معلوم نبود این بنده خدا کجاست. تا به حال چنین عکسی ندیده بودیم که در یک مراسم معارفه به اندازه سه تیم فوتبال پشت سر مربی تازه وارد عکس یادگاری بگیرند. شاید آنهایی که این مربی را انتخاب کردند برای جانشین شدنش فکری در سرشان دارند که تیم استقلال را به دست چنین مربی سپردند. کسی که رفتارش کنار زمین اصلاً شبیه مربیان فوتبال نیست. نتایج سالهای اخیرش را هم که می‌بینیم.

به نظر شما چرا چنین قولی به هواداران استقلال داده است؟

این را بهتر است از خودش بپرسید ولی کسی که حرفه ای باشد هیچ وقت به این شکل قول قهرمانی نمی‌دهد. البته او اصلا برایش مهم نیست که فحش بخورد یا نخورد. چون در نهایت سوار هواپیما می‌شود و به کشورش برمی‌گردد ولی اگر یک مربی ایرانی اینجا بود قطعاً شرایط برایش فرق میکرد. خارجی‌ها می‌آیند قرارداد می‌بندند تا پول بگیرند و در نهایت هم می‌گویند ما پِرفِشنال هستیم و حرفه ای کار می‌کنیم و حرفه ای پول می‌گیریم. من هنوز نمی‌توانم این موضوع را هضم کنم که چطور جرات کرده به طرفداران استقلال چنین قولی بدهد! وعده چهار قهرمانی پشت سر هم به هواداران استقلال یک اقدام عاقلانه نیست. به نظر می‌رسد استقلال مربی نیاورده بلکه شومن آورده تا سر مردم را گرم کند.

چشم انداز پیش روی استقلال را چطور می‌بینید؟

اصلا روشن نمی‌بینم! با این مربی اصلاً نمی‌توان به آینده استقلال امیدوار بود. البته آرزوی ما این است که استقلال همیشه در اوج باشد اما هر کاری اصول خودش را دارد.

حرف خاصی باقی مانده است؟

باید بنشینیم و ببینیم چه نفری را می‌خواهند کنار این مربی قرار دهند تا کمکش کند. خیلی مهم است که لااقل در این زمینه یک اتفاق خوب صورت بگیرد.

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.