بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

واکنش باشگاه هوادار به انتقاد پرسپولیسی‌ها: این صحبت‌ها احساسی است/ خودشان را خیلی جدی گرفتند

منبع : خبرگزاری فارس
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۹:۰۹

به گزارش خبرگزاری فارس، میلاد فاندر درباره صحبت های مسئولان باشگاه پرسپولیس پس از توقف برابر هوادار اظهار داشت: این صحبت‌ها احساسی و البته طبیعی است. دوستان ما در پرسپولیس که بسیار شخصیت قابل احترامی دارند طوری از وقت کشی حرف می زنند که انگار در دور رفت هوادار بود که در ورزشگاه آزادی در دقیقه نود و چند و روی اشتباه محرز داوری از شکست برابر پرسپولیس گریخت و جالب تر آن که ادبیات البته تعداد اندکی از دوستان پرسپولیسی ما طوری بود که به گمان ما یا خودشان را خیلی جدی گرفته اند یا هوادار را جدی نگرفته بودند. نتیجه دور رفت فرضیه دو را عملا منتفی می کند! 

وی طرح ادعای وقت کشی هواداری ها از سوی مدیران مدافع عنوان قهرمانی را جالب عنوان کرد و ادامه داد: پرسش این است که آیا بازیکن دیگری به جز گلر شایسته هوادار که دچار مصدومیت شده بود در جریان دیدار روی زمین افتاد؟ مگر گروه داوری ده دقیقه وقت تلف شده در نظر نگرفت و مثلا در صد دقیقه بازی چه اتفاق ویژه ای از سوی پرسپولیس افتاد که اصرار به ادامه آن داشتند. اعتقاد ما این است توان بدنی بازیکنان پرتلاش ما و خلق موقعیت های گلزنی از سوی هوادار که اتفاقا هر چه به پایان بازی نزدیک تر می شد، خطرناک تر می شد نشان می دهد که اگر بازی چند ساعت دیگر هم ادامه پیدا می کرد با توجه به برنامه های تاکتیکی کادر فنی با تجربه ما شانس پیروزی مان بالا بود.

وی اضافه کرد: عجیب است گروه داوری در روزی که عملکرد متوسط دارد نیز اگر به سود باشگاه های پرطرفدار سوت و پرچمی زده نشود عملکردشان مورد نکوهش قرار می گیرد. در صورتی که 24 هفته از آغاز لیگ برتر گذشته و هنوز هیچ داوری برای هوادار پنالتی نگرفته و اعتراضی نیز از سوی ارکان باشگاه ما طرح نشده است. در این میان حیف است گفته نشود که رفتار کریم باقری به عنوان اسطوره باشگاه پرسپولیس جای قدردانی دارد که در چندین صحنه بازیکنان خود را که پی در پی اعتراض بیهوده ای سرمی دادند با تندی به آرامش دعوت کرد.

مدیر روابط عمومی و رسانه ای باشگاه هوادار افزود: در نخستین تجربه لیگ برتری و در جدول دور برگشت، هوادار تا بدین لحظه به رده پنجمی تکیه زده است و دومین ساختار دفاعی قدرتمند در طول فصل را در کنار سپاهان و پس از استقلال از حیث گل خورده در اختیار دارد. هشت دیدار است که شکستی را متحمل نشده. مجموعه هوادار اما همان طور که می دانید گروه بی ادعا و بی حاشیه ای است که کماکان به ماجراجویی های خود در فوتبال ایران ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *