بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

تکواندو قهرمانی آسیا | ناهید کیانی بر بام تکواندوی آسیا

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۳ تیر ۱۴۰۱ | ۱۳:۲۳

ناهید کیانی بر بام تکواندوی آسیا ایستاد.

به گزارش طرفداری، ناهید کیانی که بعد از اتفاقات عجیب المپیک توکیو به وزن منفی 53 کیلو آمده بود، به عنوان سید دوم این وزن وارد جدول مسابقات شده بود و پس از یک دور استراحت، برای سومین بار در مرحله یک چهارم نهایی یک رقابت آسیایی، مقابل جسیکا کانابال فیلیپینی قرار گرفت.

نخستین مبارزه کیانی براساس قوانین جدید با پیروزی این تکواندوکار اصفهانی همراه بود و کیانی توانست راند اول را با نتیجه 8 بر 3 و راند دوم را با حساب 15 بر 3 به سود خود به پایان برساند تا 2 بر 0 پیروز این مسابقه شود. کیانی در مرحله نیمه پایانی  در برابر شایئو لو وانگ از چین قرار گرفت و در راند اول و در حالیکه بازی 4 بر4 مساوی دنبال میشد، با یک ضربه در ثانیه پایانی، 6 بر 4 به پیروزی رسید. در راند دوم نیز 5 بر0 به برتری رسید تا راهی دیدار فینال شود.

در دیدار پایانی در برابر چاروس کایوموا ازبکستانی قرار گرفت که اسفتدماه سال گذشته دوبار در برابر او به پیروزی رسیده بود.  ناهید در راند اول با ارائه یک نمایش برتر توانست 7 بر2 به برتری برسد. راند دوم را نیز از همان ابتدا کوبنده آغاز کرد و با یک مبارزه تماشایی توانست 17 بر9 از سد حریف عبور کرده و سومین طلای تاریخ زنان ایران در رقابت های قهرمانی آسیا را به دست بیاورد.

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.