بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

سرمربی استقلال احساساتی و عاشق آشپزی!

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۳ تیر ۱۴۰۱ | ۱۳:۲۲

انتشار مصاحبه دوست قدیمی ساپینتو و توضیحاتی که او درباره دو سرمربی تازه وارد به لیگ برتر ایران داده مشخص می کند این مربی شخصیتی جالب توجه دارد.

سرمربی ۴۹ ساله استقلالی ها که در صفحه شخصی اش می توان پی برد به چه ورزشی در کنار فوتبال علاقه مند است به شدت عاشق هیجان است. او در صفحه شخصی اش دنبال کننده صفحات تعدادی از رانندگان اتومبیلرانی کشور پرتغال است. رانندگانی که در سبک های مختلف پیست، سرعت و اتومبیلرانی کوهستان به شکل حرفه ای فعال هستند و ساپینتوهم با تعدادی از آنها رفت و آمد دارد.

اما اشاره “آنتونیو پیرس” دوست قدیمی ساپینتو به روحیات سرمربی جدید استقلال مشخص می‌کند که ریکاردو به شدت احساسی بوده و حتی ممکن است در اوج روزهای فوتبالی تحت تاثیر اتفاقات مربوط به نتایج تیمش، اشک هم بریزد! او درباره گریه های ساپینتو بعد از، از دست دادن عنوان قهرمانی در فینال جام حذفی پرتغال در سالهای دور وی را یک شخصیت کاملاً حساس معرفی کرده و می گوید هر لحظه باید منتظر یک اتفاق جدید از طرف ساپینتو باشید.

اما نکته جالبتر دیگر درباره این مربی علاقمندی اش به آشپزی است. ساپینتو در کنار توجه زیادی که به فوتبال و مسابقات اتومبیلرانی از خودش نشان می دهد دوست دارد در اوقات فراغت آشپزی کند!

سرمربی استقلال احساساتی و عاشق آشپزی! ساپینتو در توضیح این عکس نوشته: در نهایت در خانه!

یکی دیگر از تصاویر منتشر شده در صفحه شخصی ساپینتو او را در حال سرخ کردن سوسیس نشان می دهد که در روز تعطیل برای خانواده سرگرم غذا پختن است. اهرا پیش از سوسی ها او استیک های آبداری را هم طبخ کرده است.حضور در کنار همسر و دو دختر نوجوانش در تصاویر صفحه او کاملاً مشخص می کند سرمربی پرتغالی استقلال یک پدر به شدت خانواده دوست است و ظاهراً از کوچکترین فرصت ها برای بودن در کنار آنها استفاده می‌کند.

لازم به ذکر است؛ ساپینتو در حال حاضر کشورمان را ترک کرده و گفته می‌شود تا روز دوشنبه به ایران برمی گردد اما این بار همراه با همسر و فرزندانش در تهران مستقر خواهد شد.

دسته بندی ها : خبرورزشی


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.