بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

بازیکنانی که مورد پسند ساپینتو قرار گرفتند/ خوشحالی مربی پرتغالی از حضور ۲ بازیکن

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۳ تیر ۱۴۰۱ | ۱۳:۰۷

سرمربی پرتغالی جدید استقلالی ها پیش از قبول هدایت تیم استقلال درخواست تماشای تعدادی از فیلم های مسابقات این تیم در فصل گذشته را کرده بود.

به گفته یکی از مسئولان باشگاه استقلال ریکاردو وقتی با پیشنهاد باشگاه استقلال برای قبول سمت سرمربیگری این تیم مواجه می شود ابتدا از نماینده استقلال تقاضا می کند تعدادی از مسابقات فصل گذشته این تیم را ببیند.

به گفته این مقام عالیرتبه باشگاه استقلال ۱۲ فیلم خلاصه شده از مسابقات فصل گذشته استقلال در اختیار این مربی قرار می‌گیرد و او پس از بررسی کامل، نظرش را درباره قبول سرمربیگری استقلال به آنها اعلام می‌کند. اما نکته جالب توجه در این بین علاقمندی ریکاردو به سبک بازی دو تن از بازیکنان استقلال بود.

ساپینتو با دیدن فیلم مسابقات استقلال از بازی یامگا بازیکن فرانسوی تیم استقلال و امیرحسین حسین زاده که در پست وینگر راست و چپ برای استقلال در فصل گذشته به میدان می رفتند ذوق زده شده و آنها را فوتبالیست هایی متناسب با سبک مورد علاقه فوتبال خودش عنوان کرده است.

افراد نزدیک به باشگاه استقلال در این باره عنوان می‌کنند که ساپینتو درباره شرایط قرارداد این دو بازیکن با باشگاه استقلال سوالاتی را مطرح کرده و وقتی فهمیده که با استقلال قرارداد دارند از این موضوع خوشحال شده است.

یامگا به ثمر رساندن ۱۰ گل در فصل گذشته بهترین گلزن تیم استقلال بود و امیرحسین حسین زاده نیز با به ثمر رساندن ۸ گل دومین گلزن برتر تیم استقلال به شمار می‌رفت. پس از این دو نفر و با فاصله نسبتاً زیاد، جعفر سلمانی با ۴ گل سومین گلزن تیم استقلال در لیگ برتر بیست و یکم به شمار می رفت. حسین زاده و یامگا هر دو یک فصل دیگر با باشگاه استقلال قرارداد دارند و از این بابت مشکلی برای حضورشان در فصل بعد لیگ برتر وجود نخواهد داشت.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.