بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

عقب‌نشینی استراتژیک یحیی پس از ناکامی

منبع : خبرانلاین
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۳ تیر ۱۴۰۱ | ۹:۰۲

ناکامی پرسپولیس در لیگ بیست‌ویکم برای یحیی گل‌محمدی و دیگر اعضای کادر فنی پرسپولیس گران تمام شد و انتقادات فراوانی را از آن‌ها به دنبال داشت.

همین موضوع باعث شد گل‌محمدی حتی در معرض جدایی از پرسپولیس هم قرار بگیرد اما در نهایت مدیریت باشگاه تصمیم به ادامه همکاری با این سرمربی گرفت.

تصمیمی که البته خیلی‌ها معتقدند به خاطر قرارداد سنگین فصل بعد او گرفته شده و باشگاه نمی‌خواست با برکناری گل‌محمدی مجبور به پرداخت غرامت شود.

با این حال اتفاقات فصل گذشته باعث شد یحیی مجبور به تغییراتی در کادر خود شود و داوود فنایی و مظاهر رحیم‌پور، دو دستیار خود که مربی دروازه‌بانی و بدنسازی بودند را کنار بگذارد. تصمیمی که بعید است او به میل خودش گرفته باشد و احتمالا فشارهای بیرونی باعث آن شده است. حمید مطهری هم با پیشنهاد نساجی تصمیم به جدایی گرفت تا کادر فنی پرسپولیس دگرگون شود.

از طرفی عملکرد ضعیف خریدهای فصل گذشته هم باعث شده باشگاه مثل سابق در نقل و انتقالات به گل‌محمدی اختیار تام ندهد.

سرمربی قرمزها در دو فصل اخیر نفرات زیادی را جذب کرد که بسیاری از آن‌ها عملکرد خوبی نداشتند و همین موضوع هم انتقادات فراوانی را به دنبال داشت. در فصل جدید اما یحیی مثل قبل اختیار تام ندارد و باشگاه هم در نقل و انتقالات دخالت می‌کند.
در مجموع به نظر می‌رسد یحیی دیگر قدرت سابق را در پرسپولیس ندارد و ناکامی فصل قبل برای او گران تمام شده است. حتی هواداران هم مثل قبل به او اعتماد ندارند و اگر در شروع فصل نتواند نتیجه بگیرد شاید مدیران باشگاه تصمیمات جدی‌تری اتخاذ کنند.

بیشتر بخوانید: دو سورپرایز بزرگ آجورلو برای استقلالی‌ها حمایت کریستیانو رونالدو از سرمربی جدید استقلال حالا می‌فهمم چه شوکی به علی دایی وارد شد

258 25


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.