بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

انقلاب گل محمدی در پرسپولیس

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۸:۰۱

خبرورزشی – یحیی گل محمدی که در چند مصاحبه انتقادی گفته بود هر بازیکنی را خواستم باشگاه نتوانست جذب کند،در بازی با هوادار به چشم دید که تیمش گلزن ندارد و در خط هافبک هم از صلابت لازم برخوردار نیست. شاید اگر پرسپولیس یک گلزن ششدانگ داشت در همان ۱۰ دقیقه اول کار را تمام می‌کرد اما آنها آن قدر گل نزدند که کار سخت شدو هوادار هم وقت کشی کردو…در این قبیل بازیها اگر در نیمه اول گل نزنی کار در نیمه دوم سخت می‌شود و پرسپولیس هم در نیمه دوم به صخره سختی خورد به طوری که در چند صحنه نزدیک بود گل هم بخورد.

گل محمدی در تعطیلات نیم فصل یک مهاجم برزیلی، پیمان بابایی، شروین بزرگ و… را می‌خواست که در نهایت موفق به جذب هیچ کدام نشد و تازه عیسی آل کثیر را هم به دلیل مصدومیت از دست داد. از طرفی مهدی عبدی افت کرد و تمیروف هم نشان داد که ذاتا گلزن نیست. با این حساب یحیی حتما باید اولویت خود را جذب مهاجم قرار بدهد و برای فصل جدید حتما دو مهاجم بزرگ بخرد. در کنار آن گل محمدی باید یک دروازه بان بزرگ هم جذب کند و البته به فکر بازگرداندن امثال کنعانی زادگان در خط دفاعی باشد. در خط میانی و به خصوص در سمت راست پرسپولیس حتما خریدی را انجام خواهد داد که شاید دانیال اسماعیلی فر باشد. در مجموع گل محمدی نیاز به جذب حداقل ۶ بازیکن بزرگ دارد که بتوانند بلافاصله در پرسپولیس فیکس بازی کنند و تیمی‌را بسازند که در ۵ سال گذشته دیدیم و امسال ندیدیم.

همان طور که قبلا اشاره کردیم با قهرمانی‌های پیاپی سطح توقعات هواداران پرسپولیس بالا رفته و آنها به چیزی کمتر از قهرمانی رضایت نمی‌دهند. به همین دلیل یحیی باید بازیکن طراز اول بخرد و قید بازیکنان معمولی و درجه دو را حتی برای نشستن روی نیمکت بزند. اگر پرسپولیس امسال قهرمان لیگ یا حداقل جام حذفی نشود ،به طور حتم کار یحیی برای فصل آینده سخت تر می‌شود و چاره ای نمی‌ماند جز یک خانه تکانی اساسی و جذب بازیکنانی که به معنای واقعی کلمه در حد و اندازه‌های پرسپولیس باشند. یحیی برای این که عمر حضور خود روی نیمکت پرسپولیس را بیشتر کند باید متوسط‌ها را کنار بگذارد و فقط ستاره بخرد تا پرسپولیس دوباره بوی قهرمانی بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *