بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

۹ بلیت مشکوک برای خانم‌ها صادر شد/ اصلا قرار نبود بانوان ایرانی به ورزشگاه بروند/ بلیت هایی که برای مردان صادر شده بود به خانم ها رسید!

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۴:۱۶

خبرورزشی –

احمد وحیدی وزیر کشور در گفت و گو با خبرنگاران، توضیحاتی درباره وقایع دیدار تیم های ایران و لبنان در مشهد ارائه کرد که در زیر می خوانید:

*ابتدا بحث این بود که این دیدار بدون حضور تماشاچیان برگزار شود اما بعد با نظر ستاد ملی مقابله با کرونا مجوز حضور حدود ١٠ هزار تماشاچی در ورزشگاه داده شد که بلیت‌ها نیز بر این اساس فروخته شد.

*به دلیل حضور حجم زیادی از تماشاچیان در ورزشگاه، عده‌ای از علاقه‌مندان پشت درها تلاش داشتند با زور وارد ورزشگاه شوند و برخی هم با استفاده از افشانه به‌ دنبال پراکنده‌ کردن علاقه‌مندان بودند تا این ازدحام باعث شکستن درب و ایجاد حادثه نشود.

*هجوم و حضور علاقه‌مندان به ورزشگاه منجر به این حادثه شد که برخی بدون داشتن بلیت و کارت دعوت‌های فاقد هولوگرام که از روی کارت رسمی کپی شده بود، بدون در نظر گرفتن ظرفیت‌ها وارد ورزشگاه شدند.

*برای حضور زنان در ورزشگاه باید زیرساخت‌ها فراهم شود اما در ورزشگاه مشهد شرایط فراهم نبود و در این خصوص با وزیر ورزش گفت‌وگو شد تا با انتقال محل دیدار به استادیوم آزادی تهران شرایط حضور زنان هم فراهم شود اما فدراسیون به دلیل حضور تیم فوتبال لبنان در مشهد و اعلام مکان برگزاری مسابقه به کنفدراسیون فوتبال آسیا تأکید کرد که امکان این کار وجود ندارد و نهایتاً دیدار در مشهد برگزار شد.

*قرار نبود خانم‌ها برای دیدن مسابقه به ورزشگاه بروند و تنها ٩ نفر از آنها با تهیه بلیت قصد ورود به ورزشگاه را داشتند که پس از بررسی مشخص شد این بلیت‌ها برای مردان صادر شده و در اختیار زنان قرار گرفته است.

دسته بندی ها : خبرورزشی
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *