بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

ادعای مدیرعامل پرسپولیس چه ربطی به مدیررسانه ای تیم ملی دارد؟/ آقای ماجدی! لطفا تذکر بدهید

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۲:۴۵
خبرورزشی –

اسفندماه سال گذشته طی حکمی از سوی حسن کامرانی فر “دبیرکل فدراسیون فوتبال” محمد جماعت به عنوان مدیر رسانه ای تیم ملی انتخاب شد. حضور جماعت در راستای تغییراتی بود که در کادر تیم ملی به وجود آمد و پیش از او، حمید استیلی نیز جانشین مجتبی خورشیدی شده بود.

وظایف مدیررسانه به ویژه در تیم ملی کاملا مشخص است و این توقع از دوستان می رود که هر کدام در جایگاه تخصصی خود اظهارنظر کنند. در حال حاضر مدیررسانه تیم ملی با انتشار توئیت هایی، ظاهرا به دنبال خط و نشان کشیدن است؛ اقدامی که به درستی آن را درک نمی کنیم و این مساله را در راستای حفظ منافع فوتبال نمی دانیم.

مدیررسانه تیم ملی باید از ادبیات بهتری استفاده کند و مثلا در ماجرای اسکوچیچ، وقتی می خواهد نکته ای را قلمی کند یادش نرود او در تیم ملی مسولیت دارد و قرار نیست این طور بنویسد؛ «تیم ملی فوتبال کشورمان با قدرت در جام جهانی قطر حضور خواهد داشت و این یعنی، پایان سناریونویسی و رویاپردازی ذهنی خرس خاله ها و دشمنان این مرز و بوم برای تحقق تعلیق و تحریم …»

این ادبیات برازنده یکی از اعضای تیم ملی نیست.

ادعای مدیرعامل پرسپولیس چه ربطی به مدیررسانه ای تیم ملی دارد؟/ آقای ماجدی! لطفا تذکر بدهید

در جای دیگر اما مدیرعامل یک باشگاه نظراتی دارد که به فرض هم از دیدگاه بعضی ها درست نیست؛ با این حال آنچه مدیرعامل یک باشگاه می گوید هیچ ربطی به مدیررسانه تیم ملی ندارد و ظاهرا او وظایف دیگری دارد که این روزها فراموش شده است. به نظر می رسد اینجا میرشاد ماجدی باید به یکی از اعضای تیم ملی هشدار بدهد که انتشار توئیت های احساساتی و به دور از منطق، کمکی به فدراسیون فوتبال و تیم ملی نخواهد کرد.

ادعای مدیرعامل پرسپولیس چه ربطی به مدیررسانه ای تیم ملی دارد؟/ آقای ماجدی! لطفا تذکر بدهید

دسته بندی ها : خبرورزشی
برچسب ها :

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *