بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

شکسته شدن رکورد نقل‌ و انتقالات در لیگ والیبال ایران

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۳:۵۸

یکی از بازیکنان والیبال ایران که به تازگی به عضویت یک تیم شهرستانی درآمده عنوان گرانقیمت‌ ترین بازیکن لیگ برتر را از آن خود کرد.

به گزارش طرفداری و به نقل از ایرنا، در حالی که بسیاری از تیم‌های لیگ برتر والیبال هیچ فعالیتی در نقل‌وانتقالات نداشته‌اند و بازیکنی را جذب نکرده‌اند یکی دو تیم متمول در جذب بازیکنان گرانقیمت در حال رقابت با هم هستند. یکی از بازیکنان سابق والیبال ایران که دوران افول خود را طی می‌کند با یکی از تیم‌های پایتخت‌نشین به توافقات اولیه رسیده بود؛ اما این بازیکن مبلغ درخواستی خود را بیشتر کرد و به همین خاطر این انتقال انجام شد.

اتفاق عجیب‌تر اینکه یکی از تیم‌های شهرستانی که فصل گذشته با حواشی عجیبی روبرو شده بود به این بازیکن پیشنهاد ۴ و نیم میلیاردی داد و در نهایت توانست با وی قرارداد امضا کند. بازیکن مورد نظر نیمی از مبلغ قراردادش را دریافت کرده است و باید دید در فصل آینده لیگ برتر والیبال تا چه حد می تواند به این تیم برای کسب عنوان قهرمانی کمک کند.

در لیگ برتر والیبال ایران مبالغ دستمزد بازیکنان به شکل نجومی در حال افزایش است و این در حالیست که این رقابت‌ها حداکثر ۶ ماه به طول می‌انجامد و پرداخت چنین دستمزدهایی برای این مدت  به هیچ عنوان منطقی نیست و باعث می‌شود بسیاری از تیم‌ها از حضور در لیگ برتر منصرف شوند.

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.